DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava

HAFTANIN MAÇLARI

Google News

Başkan Baran’a söz

Son Güncelleme :

12 Kasım 2018 - 10:52

/ kez okundu.
Başkan Baran’a söz

‘Sporun Başkenti Körfez’ sloganı ile göreve geldiği günden bu yana spora olan yatırımını ve desteğini sürdüren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yıl boyunca güreş dalında müsabakalarında mücadele edecek sporculara malzemelerini teslim etti. Geçtiğimiz yıl güreş dalında Körfez’i onurlandıran güreşçilerimizden bu yıl da madalya beklediğini belirten Başkan İsmail Baran, “Aldığınız her başarı, sadece bizleri değil, tüm Körfezlileri mutlu ediyor” dedi.

GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Ata sporu olan güreşin geleneklerin yaşatılması adına da önemli olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, sporculara katılacakları yarışmalarda başlarılar diledi. Kıspetlerini ve spor malzemelerini alan sporcular da Başkan İsmail Baran’a desteğinden dolayı teşekkür ederken, “Başkanımız bizden madalya istedi. Biz de onun sözünü şimdiden veriyoruz. Başkanımızın ve Körfezlilerin bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız” dedi.

BAŞARIYI GETİRECEKTİR

Körfez Belediyesi Spor Akademileri Güreş Koordinatörü Veysel Şirin de Başkan İsmail Baran’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız sporcularımıza kıspetlerini kendi elleriyle teslim etti, başarılar diledi. Ata sporuna olan desteğinin her zaman süreceğini belirtti. Yaptığı bu destek, başarılarla ilçemize geri dönecektir” dedi.

YORUM ALANI