SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eski Bakan’dan Bomba İddia! AKP’de İstifalar Olacak
Siz Kaybettiniz, İzmit Kazanıyor

AKP’nin Gönül Belediyeciliği Sınıfta Kaldı

AKP’nin Gönül Belediyeciliği Sınıfta Kaldı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in önerisiyle düğün ve nikah salonlarından 1 TL. alınması komisyonda görüşülerek kabul edildi.

İzmit’te nikah ve düğün salonlarından 1 TL. alınması kararı sonrasında CHP Körfez Belediye Meclis Üyesi Erkan Uygun, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, Körfez’deki nikah ve düğün salonlarından alınan ücreti gündeme taşıdı.

Meclis Üyesi Erkan Uygun, Körfez Belediyesi’ne ait nikah ve düğün salonlarından alınan ücretleri açıkladı. Körfez Belediyesi’nde en düşük nikah salonu ücretinin 350 TL ile 3000 TL. arasında olduğuna dikkat çekti. İzmit Belediyesi’nde nikah salonu ücreti 1 TL. olarak ücretlendirilirken, AKP’li Körfez Belediyesi en düşük 350 TL. ücret almış olacak.

 

ERKAN UYGUN’UN PAYLAŞIMI

Erkan UygunYelda Pişkin ve Sevgi Yaman Kel ile birlikte.
1 saat

İzmit belediye başkanı sayın Fatma kaplan hürriyet dügün ve nikah salonlarından 1 tl ücret alınması icin komisyona teklifte bulunup ve kabul edilmesi Sosyal belediyecilik anlayışına uygun bir hizmet sergilerken Körfez belediyem dügün ve nikah salonlarından ne kadar mı alıyor ? Körfez halkınında 1 tl sembolik ücretle yararlanmasını bekliyoruz sayın Şener söğütten

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR