SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Başiskele’ye Bir Kurs Merkezi Daha

Başiskele’ye Bir Kurs Merkezi Daha

Başiskeleli vatandaşlara ücretsiz eğitim fırsatı sunan Başiskele Belediyesi, yeni bir kurs merkezini daha hizmete açtı.

7 Yıldızlı Kent’te eğitime ve kadınlara büyük önem veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz,  hayat boyu öğrenme anlayışı ile ilçe genelinde kurs merkezleri açıyor.

Paşadağ Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşların istekleri doğrultusunda bayanlara yönelik kurs merkezi, Başkan Hüseyin Ayaz’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Başkan Ayaz, açılışta yaptığı konuşmada eğitimin hangi yaşta ve konuda olursa olsun kişiye faydası olacağına dikkati çekerek, “Öğrenmenin yaşı yok. Bugün alınan bir eğitim, gelecekte hiç beklenmedik bir anda kişiye fayda sağlayabilir.” dedi.

Kurs merkezlerine yeni bir halka daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Hüseyin Ayaz, “Sizin için yaptığımız her hizmet siz değerli komşularıma verdiğimiz aşkın, sevginin, saygının ve muhabbetin işaretidir. Biz ilk günkü aşkla sizlere hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, kurs merkezinin açılış kurdelesini kadın komşularıyla birlikte keserek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Dikiş nakış başta olmak üzere çeşitli eğitimlerin verileceği kurs merkezi, 160 m² alanda 2 katlı olarak inşa edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR