SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
ŞOK Sözler; ‘Cumhuriyet’i Bir Kabadayı Bozuntusuna Teslim Edemeyiz’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a EYT Tepkisi

Bu Paylaşım Ak Parti’ye Fayda mı Getirecek?

Bu Paylaşım Ak Parti’ye Fayda mı Getirecek?

Ak Parti’de özellikle her seçim döneminde partiye destek veriyorum derken, partisine zarar verdiğinin farkında bile olmayan, o günkü gündemle alakası olamayan paylaşımlar AKP’liler tarafından sosyal medyada pompalanıyor.

Uzun yıllar sonra ortak canlı yayında İstanbul Büyükşehir’e aday olan iki isim karşı karşıya geldi. Programı izleyen milyonlar değerlendirmelerini yapacak gidecek sandığa oy verecek.

14 KASIM’DA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI PAYLAŞIYORLAR

Ortak canlı yayın sonrası bazı AKP’liler öyle şeyler paylaşıyor ki, partilerine zarar veriyorlar. Ortak canlı yayını sunan moderatör İsmail Küçükkaya ile Millet İttifakı İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu’nun masa başında birlikte verdikleri fotoğraf paylaşılmaya başladı. Bu paylaşım sosyal medyada alay konusu oldu.  Bu fotoğrafta İsmail Küçükkaya, kışlık montuyla oturuyor. Bu fotoğraf aynı zamanda 14 Kasım 2018’de Beylikdüzü’nde çekilmiş. Bu fotoğrafı sanki program öncesi çekilmiş gibi başka bir algı yaratmaya çalışanlar partilerini adeta eritmeye devam ediyorlar.

Ak Parti’den İzmit Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Şevval Oruç da bu fotoğrafı paylaşanlardandı. Oruç paylaşımında ‘ Fırını 180 dereceye ayarla ki kekin üstü yanmasın emi Ekocum’ ifadelerini de kullandı.

ŞEVVAL ORUÇ’UN PAYLAŞIMI

Fırını 180 dereceye ayarla ki kekin üstü yanmasın emi Ekocum …😂😉
#Bubirskandaldır

 

3-4 GÜN ÖNCE KAR FALAN MI VARDI

Diğer taraftan eski Ak Partili  olduğu bilinen İbrahim Uzun da sosyal medyada çokça paylaşılan bu fotoğrafa istinaden bir paylaşım yaptı. Paylaşımında ‘3/4 gün önce İstanbulda kar falan mı vardı da bu resimi paylaşıyorsunuz.? İfadelerini kullandı.

İŞTE O PAYLAŞIM

3/4 gün önce İstanbulda kar falan mı vardı da bu resimi paylaşıyorsunuz.?
İsmayılı isteyen, öneren AK Parti..
Mağdur olan AK Parti..
Plan buydu işte..
Yoksa mahalle medyasından önerecekleri çoook şakşakcı vardı ki..
Kaldı ki adam her iki cephe ile format, işleyiş vs hakkında görüştüm de diyor..

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR