SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Kabine Revizyonunda Bakanlık İçin İsmi Geçenler…
Milletvekili Akar’dan Hükümete Gönderme

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Gergin Dakikalar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Gergin Dakikalar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamının olduğu binanın 4. katında bulunan İstihdam Ofisinde hareketli anlar yaşanmış.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisi, iş arayanların akınına uğruyor. İstihdam ofisine iş başvurusu yapanların, iş için çeşitli kuruluşlara yönlendiriliyor. İstihdam ofisine başvuran vatandaşların pek çoğu referansla başvuruda bulunuyor.

BÜYÜKŞEHİR İSTİHDAM OFİSİNDE OLAY

Edinilen bilgi ve iddialara göre; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İstihdam Ofisinin bulunduğu katta, oldukça hareketli yaşanmış. İş için istihdam ofisine gelen vatandaş, olay çıkarmış. Vatandaş yüksek sele bağırarak tehditler savurmuş. Güvenlik görevlilerinin olaya müdahale ettiği, Başkan Tahir Büyükkakın’ı koruyan güvenlik ekibinin de olay yerine gelerek müdahale etmek zorunda kaldığı belirtiliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde yaşanan bağrışmaların NCİTY AVM’den de vatandaşlar tarafından duyulduğu öğrenildi.

Aynı gün peşpeşe yaşanan 2 olayla yaşanan gerginlik, işsizlik boyutunun da hangi noktada olduğunu gösterdi. İş istemeye gelen vatandaşların kendilerinin yönlendirildiği kuruluşlara gitmek istemeyip, belediyeye girmek istemeleri de Büyükşehir yönetimini sıkıntıya sokuyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR