SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
FLAŞ Seçim Açıklaması
İşte Son Korona Virüs Verileri

Prof. Dr. Haluk Akbaş’ın Oğlu ‘Payitaht Abdülhamid”te Rol Aldı

Prof. Dr. Haluk Akbaş’ın Oğlu ‘Payitaht Abdülhamid”te Rol Aldı

Kalp Damar Cerrahisi Prof. Dr. Haluk Akbaş’ın küçük oğlu Barlas Akbaş, Payitaht Abdülhamid Dizisi’nin 92. bölümünde rol aldı.

VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nde görev yapan ve dalında önemli başarılar yakalayan  Kap Damar Cerrahisi Prof. Dr. Haluk Akbaş’ın küçük oğlu Payitaht dizisinin 92. bölümünde rol aldı.

Prof. Dr. Haluk Akbaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; ‘Barlas doktor da olsa, oyuncu da olsa her zaman onun yanında olacağım.’ İfadelerini kullandı.

TIKLA İZLE

PROF. DR. HALUK AKBAŞ’IN PAYLAŞIMI

 

Oğlum Barlas, Payitaht Abdülhamit dizisinde rol aldı.
Doktorluk mesleğini; tüm zorluklarına rağmen, bir elinin bilimde bir elinin insanda olmasına imkan vermesi nedeniyle her zaman çok önemserim. Bazen içten içe çocuklarımın da doktor olmasını isterim. Ancak sanat tabii ki çok özel bir alan. Küçük oğlum, canım Barlasım, sanata olan düşkünlüğüyle farklı bir yol çizecek gibi görünüyor. Dün akşam 92. Bölümü yayınlanan Payitaht Abdülhamit dizisinde küçük bir rol aldı. Bu heyecanı sizlerle de paylaşmak istedim. Barlas doktor da olsa, oyuncu da olsa her zaman onun yanında olacağım. #profdrhalukakbaş #payitahtabdülhamit #barlasakbaş

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR