SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Şiddetli Yağışa Rağmen, Vatandaşlara Mağduriyet Yaşatmadı
Kocaeli Tıp Merkezi Konkordato İlan Etti

Sınav Koleji Şahin Kampüsü Açılıyor

Sınav Koleji Şahin Kampüsü Açılıyor
Bu haber 19 Ocak 2019 - 15:04 'de eklendi

Sakarya’da 1992 yılından itibaren aktif olarak eğitim veren Sınav Koleji’nin Şahin Kampüsü Kartepe ilçesinde açılıyor. 

Kocaeli’de gerçekleşen tanıtım toplantısına Okul Kurucuları Prof. Dr. M. Şahin Alagöz, Genel Koordinatör Dr. Esin Cevrioğlu, Okul Müdürü Onur Bahribalaban ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

Projeyle ilgili sunum yapan Sınav Koleji Okul Müdürü Onur Bahribalaban, “Kocaeli Sınav Koleji Şahin Kampüsü uzun zamandır, ideallerimizin ışığında, ilkelerimizden ödün vermeden ilerlediğimiz eğitim yolculuğumuzda kazanmış olduğumuz tecrübe ve başarılarımızın birleşmesi ile sağlam temeller üzerinde ilimizde yükselmektedir. Kent merkezinde yerleşmiş bulunan, 25 bin metrekare kapalı alana sahip okulumuz uluslararası standartlarda spor, sanat ve kültür merkezleri, 80 derslik, 25 tane laboratuvar ve bin 600 öğrenci kapasitesiyle bölgemizin eğitim anlayışını ve çehresini değiştirecektir” dedi.

Ders içeriklerinden ve kolejin eğitime bakış açısından bahseden Bahribalaban, “Sınav Koleji, uyguladığı ‘Side to Side’ programı ile ‘Türkiye’de İngilizce öğretilemiyor’ yargısını kırmıştır. Bu program kapsamında eğitim, anadil ve İngilizce olmak üzere farklı iki öğretmenle yapılmakta, haftalık ders programlarında yaklaşık 30 saat İngilizce dersine yer vermektedir. Muhteşem bir eğitim ordusunun bilgisi, öngörüsü ve vizyoner bir mimari proje ekibi ile inşa edilen kampüsümüzde, öğrencilerimiz, anaokulundan başlayarak ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen liselerinde aldıkları eğitim ile nitelikli, lider ve mutlu bireyler olarak ulusal ve uluslararası alanlarda çok büyük başarılara imza atacaklardır” diye konuştu.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR