SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin
Ak Parti’nin 18. Yıldönümü Etkinliğine Damga Vurdu

Türk Sağlık Sen Memnuniyetle Karşıladı

Türk Sağlık Sen Memnuniyetle Karşıladı
Bu haber 09 Şubat 2019 - 1:26 'de eklendi

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Aile Hekimleri Komisyon Başkanı Aile Hekimi Recep Pehlivan, Aile Hekimleri Federasyonu (AHEF) Yönetim kuruluna seçildi.

Pehlivan ;Olağanüstü Genel Kurulda AHEF yönetim kuruluna seçildi. İlimizde ve ülke genelinde Aile Hekimleri tarafından tanınan ve bir dönem Kocaeli Aile Hekimleri Dernek (KAHED) başkanlığı yapan, derneğin çeşitli organlarında görev alan ve uzun yıllardır Türk Sağlık Sen Kocaeli Aile Hekimleri Komisyon Başkanlığını başarı ile yürüten Aile Kahya Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi Recep Pehlivan Aile Hekimleri Federasyonunca (AHEF) gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurulunda yönetim kuruluna seçildi.

Aile Hekimleri Ve Kocaeli İçin Bir Şanstır

Aile Hekimi Recep Pehlivan’ın AHEF yönetim kuruluna seçilmesi nedeniyle Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker yapmış olduğu açıklamada; Koruyucu Sağlık Hizmeti veren Aile Sağlığı Merkezlerinde (ASM) görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarının giderilmesi için sendikamız bünyesinde faaliyet gösteren Aile Hekimliği Komisyonunun kurulmasında ve çalışmasında önemli katkıları olan Aile Hekimi Recep Pehlivan’ın AHEF’in olağan üstü genel Kurulunda yönetim kuruluna seçilmesi Aile Hekimleri ve Kocaeli için bir şanstır. AHEF Yönetim Kuruluna Seçilmesi Sendikamız Adına Memnuniyet Vericidir Periferde görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını AHEF yönetim kuruluna taşıyarak sorunlara çözüm yollarının aranmasına önemli katkılar sunacağı gibi AHEF ile sendikalar arasındaki diyalogların gelişmesine de ciddi katkılar sunacaktır. Türk Sağlık Sen Aile Hekimliği Komisyon Başkanının AHEF yönetim kuruluna seçilmesi sendikamız adına memnuniyet vericidir. Yeni görevinde kendisine başarılar dilerim.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR