DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

AK Kadınlardan Mahallelere Yakın Takip

Son Güncelleme :

03 Aralık 2018 - 12:02

/ kez okundu.
AK Kadınlardan Mahallelere Yakın Takip

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında, her mahallenin birim başkanlarıyla toplantı yapılıyor.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları İcra Kurulu üyeleri, her hafta mahalle yönetimlerinden farklı birimlerin başkanlarıyla bir araya gelerek değerlendirme toplantısı yapıyor. Düzenlenen toplantılarda yapılan çalışmaların değerlendirilmesinin yanı sıra, mahalle bazlı projelerde görüşülüyor. Her birim başkanın kendi sunumlarını yaptığı toplantılarda, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için yapılması planlanan programlarda gözden geçiriliyor. Bu kapsamda ilgili başkan yardımcıları, mahalle teşkilat birim başkanları, yerel yönetimler, Sosyal Politikalar ve Seçim İşleri birim başkanları ile bir araya geldi.

‘MAHALLELERİMİZE YÖNELİK PROJELER ÜRETİYORUZ’

Düzenlenen toplantılarla ilgili değerlendirme yapan İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “Bizler AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları olarak elimizden gelen gayretlerle liderimize ve AK Parti teşkilatlarımıza, en güçlü desteği vermeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bugüne mola vermeden, sahadan ayrılmadan vatandaşlarımıza gidiyor ve taleplerini dinliyoruz. Bu toplantılarımızla da hangi mahallemizde ne tür çalışmalar yapabileceğimize dair mahalle yönetimlerimizin birim başkanlarıyla istişarelerde bulunuyoruz. Mahallerimizin neferi olan mahalle başkanlarımız ve yönetimlerinin özverili ve fedakar çalışmalarıyla vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda proje üretebiliyoruz” dedi.

YORUM ALANI