Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ak Parti Çayırova İlçe Kongresi Gerçekleştirildi

Ak Parti Çayırova İlçe Kongresi Gerçekleştirildi
23 views
13 Eylül 2020 - 13:41

AK Parti Çayırova 6. Olağan Kongresi’ne tek aday olarak giren Servat Günay, Ak Parti Çayırova’nın yeni başkan oldu.

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, MKYK Üyesi ve Milletvekili Emine Zeybek, İl Koordinatörü Rize eski Milletvekili Hikmet Ayar, Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Belediye Başkan Vekili yaşar Çakmak, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Çayırova Beleidye Başkanı Bünyamin Çiftçi, AK Parti Milletvekilleri İlyas Şeker, Cemil Yaman, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Muzaffer Bıyık, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İl eski Başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, İl Kadın Kolları Başkanı Baki Özdemir, önceki Dönem İlçe Başkanı Ekrem Karahan, ilçe kadın kolları başkanı, ilçe gençlik kolları başkanı ve partililerin yanı sıra CHP İl Başkan Yardımcısı Baran Aydın, MHP İlçe Başkan Vekili Ahmet Durak katıldı. Kongrede 400 delege 30 ilçe yönetim kurul üyesi ile birlikte 36 il delegesi seçildi.

Kongrede konuşan Belediye Başkanı Başkan Çiftçi, “AK Parti hükümetinden önce vatandaşlarımız kamu kurumlarına gitmeye çekiniyordu. Çünkü hor görülüp azarlanıyorlardı. Ama bugün rabbime hamdolsun artık milletimizin devletimizin devlet milletin oldu ve daha güçlü ve huzurlu bir Türkiye’de vatandaşımız yarışıyor hale geldi. Önümüzdeki yıl il aylarda ilçemizin ihtiyacı olan yatırımları hayat geçireceğiz inşallah. Önceki dönem başkanımız Ekrem Karahan’a teşekkür ediyor yeni başkanımız Servet Günay’a da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Milletvekili Cemil Yaman ise “AK Parti gücünü bu aziz milletten alan derdi millet olan bir liderin kurduğu ve bu yolda mücadele eden bir siyasi partidir. AK Parti’yi yalnız bir parti olarak gören yanılgı içindedir AK Parti medeniyetimizin 21. yüzyıldaki temsilcisidir. AK Parti devasa bir çınar ağacıdır. AK Partililerde mevkilerin ve makamların hiçbir önemi yoktur. Eğer gerçekten normal bir dava olsaydı ilçe başkanlarımız hüzünlenirdi. Eski ilçe başkanımız ‘Ben bu davaya hizmet etmeye devam edeceğim’ ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI