Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ak Parti Gebze Recep Kaya ile Bir İlke İmza Attı

Ak Parti Gebze Recep Kaya ile Bir İlke İmza Attı
69 views
14 Kasım 2021 - 15:59

Ak Parti Gebze İlçe Başkanlığı, yine önemli bir buluşmaya imza attı. AK Parti’nin Türk siyaset sahnesine atılmasında büyük önem taşıyan, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kuruluş döneminde sık sık toplantılar yaptığı Gebze’de, Partinin 20 yıldaki hafızası, Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya’nın davetiyle bir araya geldi.

Gebze Belediyesi Arapçeşme Bilim ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen bu büyük buluşmaya AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İl kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, Önceki Dönem İlçe Başkanlarımız Metin Gökçe, Yılmaz Bayram, Cemalettin Kaflı, Hasan Soba, İrfan Ayar ve 20 yıllık süreçte Mahalle Başkanlığı yapan isimler katıldı.

2023 SEÇİMLERİNE HAZIR

Toplantıya yüksek katılım İlçe Başkanı Recep Kaya ve katılımcıları bir hayli mutlu etti. Tüm misafirlerine katılımlarından dolayı teşekkür eden Kaya, “Her zaman ilklerin öncüsü olan Gebze teşkilatımız yine önemli bir buluşmaya imza attı. Tüm Teşkilatlarımızın ilk günkü aşk ve heyecanla sahalarda olmalı. Ben partimize emek vermiş bütün isimlere ‘Sen, ben yok; biz varız. Her zaman iri ve diri olmalıyız. Biz büyük bir aileyiz ve AK Parti’nin kurumsal hafızası güçlüdür. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin çok önemli olan 2023 seçimlerine hazır vaziyette gireceğiz” dedi.

MAZLUMLAR İÇİN UMUT IŞIĞI HALİNE GELMİŞ BİR DAVA

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş de toplantıda konuştu. Gebze’nin her zaman güçlü bir teşkilat yapısına sahip olduğunu, AK Parti davasını her zaman en iyi şekilde temsil edip, sahiplendiğini belirterek şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, AK Parti’de yeni-eski diye bir kavram yoktur. Bu kutlu görevlerde nöbet vardır. Görev süresi biten bayrağı yeni arkadaşına teslim eder. Ama her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava, sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye özlemi ve ideali taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor ve Allah’ın izniyle yükselmeye devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımız ile omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar şükretsem azdır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI