DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ak Parti İl Başkanı Ellibeş’ten Flaş Çağrı

Son Güncelleme :

02 Mayıs 2022 - 13:16

/ kez okundu.
Ak Parti İl Başkanı Ellibeş’ten Flaş Çağrı

AK Parti Kocaeli teşkilatının bayramlaşmasında partililer bayramlaştı.

AK Parti’nin il binası önündeki bayramlaşma programına MKYK Üyesi ve Milletvekili Emine Zeybek, MKYK Üyesi Davut Coşkun Şiviloğlu, Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Cumhurbaşkanlığı Etik Kurulu Üyesi İbrahim Karaosmanoğlu, eski milletvekilleri, eski ile ve ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, istişare kurulu üyeleri katıldı.

BU PARTİYİ KURAN MİLLETİMİZİN TA KENDİSİDİR

Programda ilk söz alan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “ne kadar şükretsek azdır. Bir Ramazan ayını birlikte sağlık bir şekilde icra ettik. Beraber yaşadık, bu rahmet ayını birlikte idrak etik. İnşallah bu ay içerisinde yapmış olduğumuz ibadetleri ve tutuğumuz oruçları kabul eder. Bayrama kavuştuk, heyecanını ve mutluluğu birlikte yaşıyoruz. Bu da ayrı bir güzellik. Geniş bir katılımla burada olmanız bu güzelliği taçlandırıyor. 2 yıldır pandemi münasebetiyle bir araya gelemedik. Özlemişiz bu görüntüyü. Teşkilatlar olarak hiç durmadık. Pandemi döneminde de kapı kapı, ev ev çalışmalarımızı sürdürdük. Bizi biz eden bu partiyi kuran milletimizin ta kendisidir. Bugünlere kadar da başarılı bir şekilde taşıyan yine milletimizdir. 15 seçim oldu bu millet her seferinde sandıktan AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan olarak iradesini tecelli ettirdi” dedi.

KÜSKÜNLÜĞE SON VERİN

Sözlerini sürdüren Ellibeş, “Gerçekten yaşadığımız her seçim önemliydi. Bizlerde teşkilatlar olarak anlayış içinde çalıştık ve her seferinde zaferle çıktı. Kocaeli teşkilatları her seçimde Türkiye ortalamasının çok çok sütünde AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan dedi. İkinci 20 yıllık iktidarımızın başlangıcı olarak 2023’ü hedefe koydu. 2023’te başarılı olmaktan başka bir sonucu kabul etmiyoruz. Halkımızın her derdiyle dertlendik, bugün de aynı noktadayız. Özellikle kadınlarımız ev ev kapı kapı dolaştık, milletimizi yanında olduk. Bayramlar kucaklaşma ve barıma yıldır. Dün ne oldu demeden partililerimiz dargınlık ve küskünlüğe son vermelidir Fitne ve fücurun etkisinde kalmadan 2023 için kenetlenmelidir. Kocaeli teşkilatları bunu başarmıştır” şeklinde konuştu.

Ellibeş’in ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “Rabbim hepimiz bu güzellikte nice bayramlar nasip etsin. Bayram yapmayı özlemiştik. Allah yolumuzu bereketli, davamızı güçlü etlesin. Davamızın gücüne güç katan arkadaşları tebrik ediyorum, bayramınız kutlu olsun. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Ardından konuşan MKYK Üyesi Emine Zeybek, “20 yıldır başarıyla ülkemizi yönetiyoruz. Bu Recep Tayyip Erdoğan ve teşkilatımızın başarısıdır. Bayramımız tüm milletimize huzur ve barış getirmesini diliyorum. Bugün siyaset konuşmayacağım ama 2023 seçimlerine gireceğiz. Kocaeli bugüne kadar gördüğü göreceği en büyük başarıyı elde edecektir. Hayırlı bayramlar diliyorum” ifadelerin kullandı.

YORUM ALANI