DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

AK Parti İl Kadın Kolları’ndan ” 7’den 70’e Huzur” Projesi

Son Güncelleme :

22 Mart 2018 - 11:51

/ kez okundu.
AK Parti İl Kadın Kolları’ndan  ” 7’den 70’e Huzur” Projesi

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi Yaşlılar Haftası sebebiyle ”7’den 70’e Huzur” Projesi kapsamında Kassel Çocuk Köyü’nde kalan 7-10 yaş arası çocuklarla birlikte Kocaeli Huzurevini ziyaret ederek çocuklarla büyükleri buluşturdu.

Huzurevi ziyaretine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü’de katılırken huzurevi sakinleri çocuklara şiirler okurken, çocuklar da yaşlılara hediyelerini vererek ellerini öptüler.

”BÜYÜKLERİMİZ BAŞ TACIMIZDIR”

Projeyi hayata geçiren İl Kadın Kolları Serpil Yılmaz, ”Yılın her günü büyüklerimizi hatırlamak ve onlara bunu hissettirmek hem insanlık hem de mensubu olduğumuz medeniyetin bir gereğidir. Milli ve manevi değerlerimizi yaşatarak bunların gelecek nesillere aktarılmasında köprü görevi üstlenen büyüklerimiz bizim en kıymetlilerimiz ve baş tacımızdır” dedi.

”ONLARIN HAYAT TECRÜBELERİ YOL GÖSTERİCİ IŞIKTIR”

Çocuklarla yaşlıların buluşmasını sağlayan ‘7’den 70’e Huzur” Projesinin öneminden bahseden Başkan Yılmaz, ”Çocuklarımıza sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprüyü sağlamlaştırmalıyız. Tarihinin her döneminde büyüklerine gereken değeri veren bir milletiz. Bu geleneğe sahip çıktığımız sürece geçmişimizden haberdar olacak ve geleceğimize daha emin bir şekilde bakacağız. Onların hayat tecrübeleri yol gösterici birer ışıktır” diye konuştu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümlü ”7’den 70’e Huzur ” projesinin örnek olacak çok önemli bir proje olduğundan bahsederken, “Ziyaretleriniz ve böyle bir projeyle çocuklarımızı buradaki büyüklerimizle buluşturduğunuz için il kadın kolları başkanımız Serpil Yılmaz ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

YORUM ALANI