Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ak Parti Kocaeli’de Büyük Sürpriz

Ak Parti Kocaeli’de Büyük Sürpriz
10 views
22 Aralık 2018 - 0:59

AK Parti Kocaeli İl İstişare Toplantısı ve vefa yemeği SEKA Park Deniz Düğün Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, eski Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, eski il başkanları Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan, eski Milletvekilleri Eyüp Ayar ve Cemalettin Kaflı katıldı.

OSMAN PEPE SÜRPRİZİ

AK Parti İl İstişare Kurulu toplantısına katılım yüksek oldu. Toplantının en büyük sürprizi ise Eski Orman Bakanı Osman Pepe’nin uzun bir aradan sonra toplantıya katılması oldu.

Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy yaptığı konuşmada, “AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Bizde ayrı gayrı yoktur. Bir masanın etrafında bizim kalplerimizi bir kılan Allah’a hamdolsun. Biz insanlığa karşı sorumluyuz. Bu sorumluluk altında seçimlere doğru gidiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Tahir Büyükakın ve belediye başkan adaylarımızla birlikte yerel seçimlere gideceğiz. Kocaeli’de 13 belediyede tekrar bayrağımızı dalgalandıracağız. Kocaeli 2002’de başlayan kutlu yürüyüşün en önemli temsilcisidir. Kocaeli’ye ileriye götürmek için el ele vereceğiz” dedi.

KURUCULAR BİRER KARDELENDİR

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Partimizin kurucuları birer kardelendir. Sizler bu kutlu yürüyüşün mimarlarısınız. Sizin Recep Tayyip Erdoğan’nın arkasında dimdik duruşunuz ile bu kutlu yürüyüş yoluna devam ediyor. Bu parti gücünü teşkilatlarından ve milletinden alıyor. Bu partinin ruhu Anadolu’nun ruhundan besleniyor. Bu partinin davası hizmet davasıdır.

Sizler bu davanın ilk kandillerini bu şehirde yakan insanlarsınız. Bize düşen sizlerin hayır duasını almaktır. Bu kutlu yürüyüşte sizlerle beraber yürümektir. Buraya gelerek bize şeref ve onur verdiniz. Sizlere binlerce kez teşekkür ediyoruz. Bu yük ağır bir yük. Ateşten gömlek. Ama sizler gibi yol arkadaşlarımız olduğu sürece biz tüm enerjimizle 7 gün 24 saat çalışarak bu bayrağı sonuna kadar taşıyacağız. Bu bayrağın şehrimizde daha yükseklere çıkması için çalışacağız” dedi.

ADİL OLUN TAVSİYESİ

Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe ise yaptığı konuşmada, 2011 yılında siyaseti kasaya kapattığını ve anahtarını denize attığını belirtti. Pepe, “Artık çok dinlememiz, çok istişare edip az konuşmamız lazım. Tahir arkadaşımıza Allah kolaylık versin. Tahir kardeşimize ve diğer aday olacak arkadaşlarımıza tavsiyem adil olun, hakkın yanında olun. Adil olun adaletin yanında olun. Hakkı tutun, düştüğü yerden kaldırın. Kimsenin hakkını kimseye yedirmeyin.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR