DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ak Parti mutlu, Başkan Halil Güngör Dokuzlar takdir topladı

Son Güncelleme :

21 Şubat 2024 - 8:12

/ kez okundu.
Ak Parti mutlu, Başkan Halil Güngör Dokuzlar takdir topladı
Belediye Meclis Üyeliği listesi hazırlamak oldukça zor bir iştir. Onlarca başvuru olur, binlerce söz söylenir. Her kafadan bir ses çıkar. Çok çeşitli aktörler devreye girer, ortalık toz duman olur. Gel gör ki, bu manzara işin doğası gereğidir.
İşte burada il ve ilçe başkanları devreye girer, birer liderlik örneği gösterirler. Süreci doğru yönetip yönetmedikleri listenin şekillenmesiyle ortaya çıkar.
Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, aday adaylarının tamamını dinledi, ekibiyle birlikte ince eleyip sık dokudu. Bir kavgaya ve gürültüye meydan vermemek için kılı kırk yardı. Günün sonunda gemisini yüzdüren kaptan misali listesini seçim kuruluna teslim etti.
Başkan Dokuzlar’ın izlediği yol takdir topladı. Diğer siyasi partilerin aksine Ak Parti zorlu sınavı daha sakin atlattı. Bunun yansımaları ise hissedilmeye başlandı, teşkilatların listeyi çabuk içselleştirdiği ve çalışmalara başladığı görüldü.
Dokuzlar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
“Yaptığımız istişare ve Genel Merkezimizle gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde İzmit’imizi Türkiye Yüzyılı’na hazırlayacak Cumhur İttifakı İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Aday kadrolarımızı belirleyerek, İzmit Belediye Başkan Adayımız Muharrem Tutuş ve Seçim İşleri Başkanımız Muhammed Seydaoğlu ile birlikte Yüksek Seçim Kurulu’na teslim ettik.
Güven ve istikrarın adresi AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak, bu seçimde de milletimize hizmet için kendimizle yarışacak, daha iyisini yapmak için uğraşacağız. Biliyoruz ki, milletimiz en iyisini, en güzelini hak ediyor.
Aday listelerimizin hayırlı olmasını diliyoruz.”
KAYNAK : SOSYALMEDYAHABER

YORUM ALANI