Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ak Partili Vekiller, Başkan Hürriyet’i Hedef Aldı

Ak Partili Vekiller, Başkan Hürriyet’i Hedef Aldı
157 views
20 Eylül 2020 - 14:42

Ak Parti İzmit İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Kongrede konuşmacılar İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’, hedef aldı.

Ak Parti İzmit İlçe Kongresi’nde konuşan Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker ve Emine Zeybek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i hedef aldı ve İzmit’i bu zihniyetten kurtaracağız dedi.

 

BU ZİHNİYETİN HİZMET YAPMAK GİBİ BİR DERDİ YOK

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,”  İzmit önemli bir merkez, Kocaeli’ nin kalbi. Üzülerek söylüyorum İzmit çok hüzünlü. İzmit geçmişte almış olduğu hizmetleri şimdi alamadığından üzüntü içerisinde. Bir yol kazası oldu. Seçilen yeni İzmit teşkilatımız ile birlikte 2024 te İzmit eski neşesine kavuşacak. Gerçekten sıkıntı var İzmit’ te. Sokaklar kokmaya başladı İzmit’ te maalesef. Tabi bu zihniyetin hizmet yapmak gibi bir derdi yok. Onlar yapılan hizmetleri ortadan kaldırmak için çalışıyorlar.

İZMİT’İ CHP ZİHNİYETİNDEN KURTARMAK ZORUNDAYIZ

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek,”  Biz İzmit’ i kurtaracağız.  İzmit’ i CHP zihniyetinden kurtarmak zorundayız. Fatma Kaplan Hürriyet’ in bu kadar başarısız olabileceğini tahmin etmiyordum. Ama geçen 1.5 yıllık süreçte bir şeyler yapmayı bırakın,  kendi içlerinde birliği sağlayamıyorlar.  Kendi getirdikleri,  istifa edip gidiyor. Önümüzde patlamış bir balon var. Bize düşen bir görev ise vatandaşlarımıza tekrar hizmet etmek istediğimizi anlatmak” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI