Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

AKP’li Şener İnce, Köy Halkına Resmen İftira Atmıştır

AKP’li Şener İnce, Köy Halkına Resmen İftira Atmıştır
29 views
07 Aralık 2019 - 14:19

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, kendisi hakkında camiye ayakkabıyla girdiler diyen AKP’li Şener İnce’ye cevap verdi. Hürriyet: “Camilerde Fethullah Gülen’in doğum gününü kutlayanlardan öğrenecek hiçbir şeyimiz yoktur” dedi

İzmit Belediyesi makam toplantı salonunda Şener İnce’nin iddialarına cevap veren İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet: “ Biz asıl camiye ayakkabılarımızı çıkartarak girdik, gereken saygımızı gösterdik. Şimdi de takmışlar vay başın niye açıktı? Biz oraya ibadet için gitmedik halkımıza nasıl yararlı olabiliriz diye gittik. Şener ince köy halkına resmen iftira atmıştır. İzmit halkına iftira atmıştır. 4 muhtarımıza iftira atmışı.

Köy halkından özür dilemek zorundasın. Ey Şener ince milletin hakkıyla seçilmiş 4 mahalle muhtarımızdan özür dilmek zorundasın. Özür dileyene kadar mecliste kamuoyunda sürekli sürekli işlemeye devam edeceğiz. İftiralara asla boyun eğmeyeceğiz. Vatandaşımızı kandırmalarına da asla izin vermeyeceğiz. Bugün yetim hakkı yiyenlere göz yumanlardan öğrenecek hiçbir şeyimiz yoktur. Camilerde Fethullah Gülene’ doğum gününü kutlayanlardan öğrenecek hiçbir şeyimiz yoktur. Kuranı kerimi pasta yapıp kesenlerin bize öğretecek hiçbir şeyi yoktur. Biz usulü de ahlakı da onlardan çok daha iyi biliyoruz. İmanlı olmak önce ahlaklı olmak gerekir. Peygamber efendimiz ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim demiştir. Ahlaksız iman neye yarar? Koskoca adama yalan söylemek yakıştı mı? İftira atmak yakıştı mı? İman bu mudur? Vicdan bu mudur? Siyaset bu kadar ayaklar altına alınmamalı.” İfadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI