DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ali Yıldırım Sezer Projelerini Vatandaşlarla Paylaştı

Son Güncelleme :

11 Mart 2019 - 0:45

/ kez okundu.
Ali Yıldırım Sezer Projelerini Vatandaşlarla Paylaştı

Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde hazırladığı beyannamesini vatandaşlarla paylaştı.

Gölcük Kongre Sarayı’nda gerçekleşen beyanname ve meclis üyesi aday tanıtım programına AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet  Ellibeş, Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır ve vatandaşlar katıldı.

ZAFERE GİDEN YOLDA ÇALIŞMAYA DEVAM
Programda ilk sözü alan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen “Biz bu seçimi kazandık, oyumuzu arttırmanın mücadelesini veriyoruz. Genel Başkanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ali Yıldırım Sezer’i aday olarak açıklamasının ardından sahaya çıktık, gece gündüz çalıştık. AK Parti ailesi büyük ve güçlü bir aile, her türlü zorluğun üstesinden gelecek güce sahip. Tüm beklentileri karşılayan bir meclis aday listesi oluşturduk. Sizlere inanıyorum ve güveniyorum, zafere giden yolda çalışmaya devam” dedi.

İTTİFAK ORTAKLARIMIZLA SAHADA OLACAĞIZ
Daha sonra kürsüye gelen Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ise “Sizler AK Parti belediyeciliğinin gönül belediyeciliğini Gölcük’te aynı şekilde dalgalandıracağınıza şüphem yok. Biz bize yakışanı yapacağız, seçim sandıkta kazanılır, ittifak ortaklarımızla sahada olacağız, gönül belediyeciliğinin nasıl olduğunu göstereceğiz, 31 Mart akşamı zaferimizi kutlayacağız. Ben bugüne kadar samimiyetle gayretle çalıştım, burada tek taraflı bir irade olamazdı. Teşkilatın desteğini her zaman arkamda hissettim. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı bayrağı Gölcük burçlarına Ali Yıldırım Sezer kardeşimle sizin gücünüzle devredeceğim. Ali Yıldırım Sezer’in bu hizmet bayrağını daha da yukarı taşıyacağına güvenim tamdır” dedi.

İKİLİ KOORDİNASYONLA ÇALIŞACAĞIZ
Daha sonra sloganlarla kürsüye gelen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, salonda ayakta kalanlara işaret ederek,  “Salonlara sığmıyoruz. Allah sizden razı olsun, sizler böyle destek verdiğiniz müddetçe biz Ali Yıldırım kardeşimle beraber 7 24 çalışmaya söz veriyoruz, sizin boynunuzu bükmemeye söz veriyoruz” dedi. Ali Yıldırım Sezer’in Gölcük için hazırladığı projeleri birlikte çalıştıklarını ve bu projelere kendisinin de vaatlerini içerdiğini aktaran Büyükakın, “Büyükşehir belediye başkanının takım kaptanı olduğu bir modelde ilçe belediye başkanlarıyla koordinasyonu gerektirir. Ali Yıldırım Sezer kardeşimle koordinasyonla çok daha iyi hizmetleri hayata geçireceğiz. Seçimler sandıktan kazanılır, bir oy fazla almak için var gücümüzle çalışmamız gerekiyor” dedi.

BU AHDİ YERİNE GETİRECEĞİZ
Belediyeciliğin AK Parti’nin şiarı olduğunu belirterek konuşmasına başlayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ise “31 Mart gecesinde sandıkları patlatarak, oyun oynayanların, planlar programlar yapanların oyunlarını bozacağız. Cumhurbaşkanımız, ‘İnşallah 40 yıldır tanıdığım sevdiğim Kocaeli’ni 31 Mart gecesi zafer sancağını bana getirdiği gibi tanımak istiyorum’ demişti, bu ahdi yerine getireceğiz. Bu 16 yılda sizlerin hayatını daha da kolaylaştırmak için acil belediyecilik hizmetleri yaptık. Artık ince belediyecilik hizmetleri dediğimiz, herkesin hayatına dokunacak, daha çok gönül belediyeciliği yapacak işlere başlıyoruz. Gönül Belediyeciliği, kontrol edilebilen, daha şeffaf, kent kimliğiyle, marka şehirleriyle sanatın ve kültürün zirve yaptığı çevreci belediyeciliktir. Bunları bize verdiğiniz destekle yani Gölcük’te Ali Yıldırım Sezer’le, Kocaeli’nde Tahir Büyükakın’la birlikte gerçekleştireceğiz. Bu konuda Gölcük’ün hazır olduğunu görüyorum” dedi.

EN GÜÇLÜ DESTEK KOCAELİ’NDEN GELECEK

Daha sonra sözü alan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, “31 Mart öncesi sizinle beraberiz. Gölcük tamam inşallah, Gölcük devam inşallah. Mehmet Ellibeş ağabeyime teşekkür ediyorum, Hizmetlerinden dolayı Allah razı olsun. Ali Yıldırım Sezer kardeşimize desteğimiz tam. Bizim bir davamız var, bizim davamız Ali Yıldırım Sezer’in belediye başkanı olması davası değil, bizim davamız daha büyük ve güçlü Türkiye davasıdır. Bu davaya Gölcük’ten ne kadar destek vereceğiz? Cumhurbaşkanımıza ne kadar güç verirsek o zaman kendimizi başarılı hissedeceğiz. Şimdiye kadar Cumhurbaşkanımız bize güç verdi, biz de Kocaeli olarak bugüne kadar kendisine teşekkür ettik. Tekrardan önümüzde Cumhurbaşkanımıza güç, kuvvet verme şansımız var. İnşallah Türkiye ortalamasının üstünde en güçlü destek Kocaeli’nden gelecek. Sizlerin gayreti çalışmalarıyla 31 Mart akşamı tekrardan 13’te 13 kazanacağımızla ilgili inancım tamdır” diye konuştu.

 

DAHA MÜREFFEH BİR GÖLCÜK OLUŞTURACAĞIZ
Son olarak kürsüye gelen Cumhur İttifakı AK Parti Gölcük Belediye Başkan Adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, seçim beyannamesini açıklamaya başladı. Adalet, liyakat ve istişare düsturlarıyla Gölcük’e şehri emini olmaya aday olduğunu belirten Yıldırım şunları söyledi; “Ticaret, sosyal ve kültürel anlamda modern bir Gölcük oluşturmak için tevazu gayret ve samimiyetle çalışacağımız yeni bir döneme adım atıyoruz. Hemşerilerimize hizmetkar olacak, şehri birlikte yöneteceğiz. Önceliğimiz şeffaflık, demokratik katılım, hiçbir ayırım yapmaksızın eşitliktir. Gönül belediyeciliği şiarıyla, tabiatla insanın uyumu, insan ruhuna huzur veren sokakları olan bir Gölcük hedefliyoruz. Bilgiyi ve teknolojiyi kullanan, çevre sağlığına duyarlı, hemşerilerimizin yaşam konforlarını en üst seviyeye çıkaran, aidiyetinden gurur duyacağımız bir Gölcük’ü hep birlikte inşa edeceğiz. Hemşerilerimizin huzurla yaşadıkları Gölcük’te kazanılanı Gölcük’te harcanacağız. D-100 karayolunun altı ve üstünün birleştiği, ulaşımı kolay, müreffeh bir Gölcük oluşturacağız. Kocaeli’ne yaptığı hizmetlerinden dolayı uzun Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Gölcük’e yaptığı hizmetlerden dolayı Mehmet Ellibeş ağabeyime sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Beyannamemiz ortak akılla Gölcük’ü birlikte inşa etme açısından önce millet önce memleket ve gönül belediyeciliği düsturuyla hazırlanmıştır. Gayret bizden muvaffakiyet Allahtan” ifadelerine yer verdi.

İŞTE ALİ YILDIRIM SEZER’İN BEYANNAMESİNDE YER ALAN PROJELERİ

Birlikte Daha Güçlü Gölcük: Gölcük ortak akılla yönetilecek.

Tarihiyle Kültür Kenti Gölcük: Gölcük Şehir Müzesi oluşturulacak. Minia Gölcük Galerisi oluşturulacak. 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi Konulu Galeri kurulacak. Servet-i Fünun Dergisi Galerisi açılacak

Gölcük’ün Çınarları: Emekli Evleri projesi hayata geçirilecek. Daima Yanındayız projesi hayata geçirilecek.

Gölcük’te Kadın: Sanal Satış Portalı oluşturulacak. Spor Salonları açılacak.

Gelecekte Gölcük Onları: Çocuklar için çeşitli faaliyetler hayata geçirilecek.

Gölcük’te Genç Olmanın Ayrıcalığı: Gençlere yönelik projeler düzenlenecek.

Değerlerimize Sahip Çıkacağız: Tarihsel alanlara çeşitli düzenlemeler yapılacak.

En Yakın Komşumuz Gölcük Belediyesi: Gölcüklüler için cenaze, doğum gibi hizmetler verilecek.

Sanatın Beşiği Gölcük: Gölcük’te sanatsal faaliyetler arttırılacak.

Doğaya Sahip Çıkan Gölcük: Çevre sağlığı için düzenlemeler yapılacak.

Son Teknoloji Kullanan Gölcük: Teknolojik birçok proje hayata geçirilecek.

Spor Yapan Gölcük: Spor faaliyetleri arttırılacak.

Turizm Kenti Gölcük: Gölcük turizmi geliştirilecek.

Keşif Küresi: Millet Bahçesi’nin içerisinde yer alacak ve evrenin oluşum sürecini öğretecek.

Şehitler Abidesi: Şehitlik mertebesine ulaşmış hemşerilerin anısı için yapılacak olan saygı nişanesi Millet Bahçesi içerisinde yer alacak.

Alışveriş Merkezi Fakülte: Eski sanayi sitesinin olduğu yere yapılacak ve kentin ticari hayatının canlandırılması sağlanacak.

Kapalı Pazar Yeri: Pazar esnaflarının isteklerinin karşılanacağı kapalı pazar alanları inşa edilecek.

Şehirlerarası Otobüs Terminali: Uygun bir lokasyonda işlevsel ve şehirlerarası otobüs terminali inşa edilecek.

Değirmendere Kuruçeşme’de Tekne Bağlama Yeri ve Sahil Düzenlemesi: Değirmendere Kuruçeşme’de bulunan 10 dönüm alana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte tekne bağlaması ve sahil düzenlemesi yapılacak.

Gölcük Battı Çıktı: D130 Yalova-İzmit Karayolu ile Amiral Sağlam Caddesi’nin kesiştiği noktada Karayolları Genel Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi işbirliği ve yatırım planına alınması dahilinde battı-çıktı yapılacak.

Kentsel dönüşüm projesi: Gazi Ortaokulu arsasını kapsayan 46 dönümlük alanda TOKİ ile kensel tasarım projesi işbirliği sağlanacak ve kentsel dönüşüm projesi yapılacak.

Gölcük Katlı Otoparkı: Türk Telekom binasının yanındaki ve Donanma Caddesi’nde eski Vergi Dairesinin bulunduğu alanda 2 adet katlı otopark yapılacak.

Düzağaç Mahallesi Kültür ve Sosyal Hizmet Binası: Düzağaç Mahallesi’ndeki 2 sönüm arsa içindeki 1000 metrekarelik kapalı alanlı binada GÖLMEK kursları, kadınlara özel spor salonu ile kültür ve sosyal hizmet binası faaliyete geçirilecek.

Yazlık Kültür Merkezi: Büyükşehir Belediyesi ile ortak, sosyal ve kültürel etkinliklerin yapılacağı Yazlık Kültür Merkezi açılacak.

Kazıklı Kervansaray Yanı Yaşam Alanı Projesi: Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı’nın kullanım etkinliğini arttıracak düzenlemeler yapılacak.

Atatürk Mahallesi Çevre Düzenleme Projesi: Gölcük Atatürk Mahallesi Uğur Mumcu Ortaokulu yanın da yer alan alana çevre düzenlemesi yapılacak.

Batak Deresi ve Karınca Deresi Islah Projesi: Batak Deresi ve Karınca Deresi ıslah edilecek ve su baskınlarının önüne geçilecek.

Spor Kamp Alanı Projesi: Hasaneyn Yasak Düzü mevkiinde amatör ve profesyonel spor kulüplerinin antrenman yapacakları kamp alanı oluşturulacak.

Mahalle Konakları Projesi: Mahalle kültürünü canlandırmak amacıyla mahalle konakları inşa edilecek.

Modern Yaya Üst Geçit Projeleri: İhtiyaç duyulan noktalarda modern yaya üst geçitleri inşa edilecek.

Kocaeli Turizminde Master Plan Kapsamında Gölcük: Turizm için master planı hazırlanacak. Trekking parkurları ve turizm alanlarıyla destinasyon olma hedefleri oluşturulacak.

Tarih Koridoru Projesi: Değirmendere Yalı Evleri, Saraylı ve Örcün Evleri Kazıklı Kervansaray Kültür Yapısı, Halıdere Roma Mezarı, Yazlık Ilıcası ve benzeri eserleri içerisinde barındıran tarih koridoru oluşturulacak.

Mesire ve Piknik Alanları: Gölcüklülerin huzurla vakit geçireceği mesire ve piknik alanları oluşturulacak.

Organik Ürün Köylü Pazarı: Gölcük’e has olan İhsaniye Elması, Değirmendere Fındığı, Saraylı Çavuş Üzümü gibi birçok ürünün yer alacağı satış noktaları oluşturulacak.

Semt Spor Sahaları, Çocuk Oyun Park ve Bahçeleri Projeleri: Çocuk oyun parkı ve bahçelerin işlevleri çoğaltılacak ve sayısı arttırılacak.

Akademi Lise Bilgi Evleri: Büyükşehir Belediyesi’nin projesi olan Akademi Lise projesinin yaygınlaştırılması sağlanacak. Mevcut Bilgi Evleri’ne yenileri eklenecek.

Sokak Hayvanları Projesi: Sokak hayvanlarının beslenme, kısırlaştırma, aşılama, bakım ve tedavi olanakları sağlanacak.

KOBİS ve Bisiklet Yolları Projesi: Büyükşehir Belediyesinin sağlıklı yaşam projesi Gölcük’e kazandırılacak.

Yeni Nesil Cadde Projeleri: Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi başta olmak üzere şehir içi trafiği rahatlatacak çift yönlü ulaşım hayata geçirilecek.

Mahalle Buluşmaları Projesi: Her ay farklı mahallede mahalle buluşmaları yapılacak.

Halk Günü Projesi: Gölcüklülerle belediye binasında bir araya gelinecek. Talep ve öneriler dinlenecek.

El Emeği Göz Nuru Projesi: GÖLMEK ile Kent Konseyi El Sanatları Çalışma Grubunun bünyesine yapılan el işleri için satış noktaları oluşturulacak.

Gölcük’te Öğrenciysen Projesi: Öğrencilerin kültürel gelişimleri için çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Sıfır Atık Projesi: Geri dönüşümün yaygınlaştırılması amacıyla bilgilendirme faaliyetleri düzenlenecek.

Kamusal Alanlarda Ücretsiz İnternet: Kamusal alanlarda ve parklarda ücretsiz internet hizmeti verilecek.

Yapay Resif Alanı ve İskele Projesi: Bölgedeki balık çeşitliliği arttırılacak. Kıyı balıkçılığı desteklenecek ve iskeleler kurulacak.

Robotik ve Kodlama Sınıflar Projesi: Büyükşehir Belediyesi’nin Robotik Kodlama Sınıfları projesi ilçe genelinde yaygınlaştırılacak.

Yeni Gölcük Devlet Hastanesi: Artan ihtiyaca yönelik planlanan Yeni Gölcük Devlet Hastanesi’nin çevresine düzenleme yapılacak.

Yenimahalle Sağlık Kompleksi: Yenimahalle, 102 Ada, 248 Parsel sayılı 2 bin 764 metrekare alanda Gölcük Sağlık Kompleksi yapılacak.

Yunus Emre Aile Sağlık Merkezi: Ş.Örcün 504 Ada, 1 Parsel sayılı bin 800 metrekare alanda Yunus Emre Aile Sağlık Merkezi yapılacak.

Gölcük-Başiskele Güney Toplama Yolu: Büyükşehir Belediyesi tarafından Gölcük’ten Başiskele’ye 2×2 duble toplama yolu yapılacak.

Seyir Kulesi Projesi: Gözlemen Tepe mevkiinde seyir kulesi, sosyal tesis, piknik alanı ve otopark yapılacak ve Yap İşlet Devret modeliyle devredilecek.

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Samandıra Escortdeneme bonusu veren sitelerbodrum escorthttps://medyalarge.org/deneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelergüvenilir bahis sitelerihttp://kingfeetspatx.com/gaziantep escortgaziantep escortmaltepe escortbostancı escortanadolu yakası escorttipobetOnwin CasinoTipobet365 Giriştipobetqfootspaizmir escort bayanvdcasinotipobet girişhttps://restbetgiris.co/ana/bukharamnhttps://www.dynastypot.com/cifturkey.orgen iyi casino siteleriHoliganbetsweet bonanzaaviatorbig bass bonanzahttp://umraniyetip.org/Casibomgüvenilir bahis siteleribetvole girişCanlı Casino Siteleribetpasrestbetfixbetankara escortgreenhousecraftfood.comonwinmariobet girişonwintempobetbonus veren sitelernimblevr.comhttps://asitbiotech.com/deneme bonusucasino sitelericasinodeneme bonusuhttps://okulmed.com/Süpertotobet Girişataşehir escortmarsbahis twitterTaraftariumAmon casinoMebbisbetparkbetistgüvenilir bahis siteleritrendyol indirim kodupendik evden eve nakliyatCasibombetkomistanbul escortslot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comstarzbet adamsah.netdeneme bonusucasibomstarzbetbetiststarzbet girişstarzbet girişgaziemir çilingirbahsegelbahsegelmersin günlük kiralık evtarafbetbetturkeybycasinoholiganbetbycasinoholiganbetxslotxslotonwinbetlikegrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomparibahiscasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvole24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkompiabetbetkombetebetultrabetbahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetmariobetbahiscombetkomhitbetvdcasinoMatadorbetmatadorbetadana psikologtarafbetbetkommarsbahis7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetbetturkeyBeylikdüzü Escortbetpasrestbetklasbahisbetebetbelugabahistarafbetbetkombetistmarkajbetparibahisbetinegobahisbettiltbetnisbetsatbetorspinligobetbetkanyonbaywinrokubetcratosslotgorabetelexbetfunbahisartemisbetbetparkbetmatikoleybetbetlikekralbetperabetlimanbetsavoybettingintobetdiscount casinobahsegelmostbetbetroadjasminbethilbetvenüsbetasyabahisredwinbetkolikdinamobetmilanobetelitbahisorisbetpusulabetaresbetpolobetdumanbetmatbetpalacebetmrbahistulipbetnorabahismilosbetbetvoleonbahisbetexperbetperbahigopokerbetalordbahiscasinovalebetonredbahis1000baymaviakcebetnoktabetneyinefavorisenbetgitbetcupstarzbethiltonbetsetrabetmelbetbetnanokazandrapokerklasmaltcasinoeskişehir halı yıkamaistanbul escort bayanfethiye klima servisimarsbahisbahiscommariobetcasibomSamandıra Escortdeneme bonusu veren sitelerbodrum escorthttps://medyalarge.org/deneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelergüvenilir bahis sitelerihttp://kingfeetspatx.com/gaziantep escortgaziantep escortmaltepe escortbostancı escortanadolu yakası escorttipobetOnwin CasinoTipobet365 Giriştipobetqfootspaizmir escort bayanvdcasinotipobet girişhttps://restbetgiris.co/ana/bukharamnhttps://www.dynastypot.com/cifturkey.orgen iyi casino siteleriHoliganbetsweet bonanzaaviatorbig bass bonanzahttp://umraniyetip.org/Casibomgüvenilir bahis siteleribetvole girişCanlı Casino Siteleribetpasrestbetfixbetankara escortgreenhousecraftfood.comonwinmariobet girişonwintempobetbonus veren sitelernimblevr.comhttps://asitbiotech.com/deneme bonusucasino sitelericasinodeneme bonusuhttps://okulmed.com/Süpertotobet Girişataşehir escortmarsbahis twitterTaraftariumAmon casinoMebbisbetparkbetistgüvenilir bahis siteleritrendyol indirim kodupendik evden eve nakliyatCasibombetkomistanbul escortslot siteleri https://en-iyi-10-slot-siteleri.comstarzbet adamsah.netdeneme bonusucasibomstarzbetbetiststarzbet girişstarzbet girişgaziemir çilingirbahsegelbahsegelmersin günlük kiralık evtarafbetbetturkeybycasinoholiganbetbycasinoholiganbetxslotxslotonwinbetlikegrandbettingtruvabetbahiscasinotarafbetbahiscommariobetbetistmarkajbetbetinematadornetcasibombelugabahisbetebet1xbetasyabahiscasinovalediscountcasinoelexbetfavoribahisbahiscombahiscombelugabahisbelugabahisbetistbetistceltabetceltabetklasbahisklasbahismariobetmariobetrestbetrestbettarafbettarafbettipobettipobetcasibomcasibomcasibomcasibomstarzbetsahnebetlimanbetredwinmatadorbetmatadorbetbetkombetkomparibahiscasibomcasibomcasibomcasibomcasibom7slotsbahigobahis1000bahisalbaymavibaywinbetexperbetkanyonbetkolikbetkombetlikebetmatikbetnisbetonredbetorspinbetparkbetperbetroadbetsatbettiltbetturkeybetvole24wincratosslotelitbahisfavorisenfunbahisgorabethilbetikimisliimajbetintobetjasminbetjetbahiskralbetligobetlordbahismarsbahismeritkingmilanobetmobilbahismostbetmrbahisneyinenoktabetnorabahisoleybetonbahisonwinorisbetparmabetperabetpiabetpinuppokerbetapusulabetredwinrexbetromabetsahabetsavoybettingbetkompiabetbetkombetebetultrabetbahis siteleriblackjack siteleriCasinoBonanzacasino bonanzadeneme bonusurulet sitelerisweet bonanzacasino sitelericasino sitelericasino sitelerisupertotobettulipbettumbetpadisahbetvdcasinovenusbetwinxbetmariobetbahiscombetkomhitbetvdcasinoMatadorbetmatadorbetadana psikologtarafbetbetkommarsbahis7slotsasyabahisbahis1000bahisalbahsegelbaywinbetebetbetexperbetkolikbetmatikbetonredbetorspinbetroadbettiltbetturkeybetvolecasibomcratosslotdumanbetelitbahisextrabetfunbahisgorabetgrandpashabethilbetimajbetjasminbetkalebetkralbetlimanbetmaltcasinomarkajbetmatbetmilanobetmobilbahismostbetgirisneyinenorabahisonwinpalacebetparmabetperabetpokerbetaredwinrexbetrokubetsahabetsavoybettingtarafbettruvabettumbetxslotartemisbitbaymavibetebetbetkolikbetkombetperbettiltceltabetimajbetklasbahisligobetlimanbetmariobetmatbetneyinesahabetbetturkeyBeylikdüzü Escortbetpasrestbetklasbahisbetebetbelugabahistarafbetbetkombetistmarkajbetparibahisbetinegobahisbettiltbetnisbetsatbetorspinligobetbetkanyonbaywinrokubetcratosslotgorabetelexbetfunbahisartemisbetbetparkbetmatikoleybetbetlikekralbetperabetlimanbetsavoybettingintobetdiscount casinobahsegelmostbetbetroadjasminbethilbetvenüsbetasyabahisredwinbetkolikdinamobetmilanobetelitbahisorisbetpusulabetaresbetpolobetdumanbetmatbetpalacebetmrbahistulipbetnorabahismilosbetbetvoleonbahisbetexperbetperbahigopokerbetalordbahiscasinovalebetonredbahis1000baymaviakcebetnoktabetneyinefavorisenbetgitbetcupstarzbethiltonbetsetrabetmelbetbetnanokazandrapokerklasmaltcasinoeskişehir halı yıkamaistanbul escort bayanfethiye klima servisimarsbahisbahiscommariobetcasibom