DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Ayaz’dan İzmit Belediyesi’ne tepki; ‘Siyasetiniz yere batsın’

Son Güncelleme :

20 Ağustos 2022 - 20:39

/ kez okundu.
Ayaz’dan İzmit Belediyesi’ne tepki; ‘Siyasetiniz yere batsın’

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, İstiklal caddesinin iki yönden de kapatılmasına tepki gösterdi. Ayaz, kendisine esnaflardan gelen fotoğrafları da paylaştı, şu keşmekeşe son verin dedi.

Fethiye caddesi projesi kapsamında yürütülen çalışmalara tepki geldi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hasan Ayaz, esnaflardan kendisine gönderilen fotoğrafları paylaşarak İzmit Belediyesi’ne tepki gösterdi. Ayaz paylaşımında ‘ Siyasetiniz yere batsın. Oraya buraya saldıracağınıza İstiklal ve Fethiye caddelerindeki şu keşmekeşe bir son verin artık. Not: Bu gün İstiklal Caddesi iki yönden de kapatılmıştı. Yazık değil mi bu insanlara!!! Konuyla ilgili paylaşım yapmamı İstiklal Caddesindeki esnaf kardeşlerim özellikle benden rica etmiş, bu fotoğraflar da onlardan gelmiştir.’ İfadelerini kullandı.

Aktif
Siyasetiniz yere batsın. Oraya buraya saldıracağınıza İstiklal ve Fethiye caddelerindeki şu keşmekeşe bir son verin artık.
Not: Bu gün İstiklal Caddesi iki yönden de kapatılmıştı. Yazık değil mi bu insanlara!!!
Konuyla ilgili paylaşım yapmamı İstiklal Caddesindeki esnaf kardeşlerim özellikle benden rica etmiş, bu fotoğraflar da onlardan gelmiştir.

YORUM ALANI