Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Aydın Ünlü Rüşvet İddiasıyla İlgili Konuştu

Aydın Ünlü Rüşvet İddiasıyla İlgili Konuştu
88 views
03 Kasım 2020 - 14:42

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il başkanlık binasında haftalık olağan basın açıklamasını gerçekleştirdi.

Ünlü, kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasına, “Siyaset mertlik ister, nezaket ister. Bunlardan mahrum olanların siyasetleri çürük tahtaya çivi çakmaktan başka bir şey değildir. Koronavirüs ile hep birlikte mücadele etmeliyiz. Bir taraftan mücadele sürerken bir taraftan boğaz manzaralı yalıda Cadılar Bayramı kutlaması yapmak doğru mudur? Maske takmak, temizliğe önem vermek hepimizin görevidir. Aşı inşallah bulunur. Hükümetimize, sağlık bakanımıza ve sağlık çalışanlarımıza sonuna kadar güveniyoruz” sözleriyle başladı.

BAŞKAN YALÇINÖZ’ÜN DURUMU İYİ

Ünlü, Koronavirüs olan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün durumuyla ilgili de açıklamalarda bulundu. Ünlü,“ İlçe başkanımız İstanbul’daki işyerinde temastan dolayı koronavirüs oldu. Şu anda durumu gayet iyi. Evde karantinası sürüyor. Yakından takip ediyoruz. Karantina süreci tamamlanınca kendisi yine aramızda olacaktır” dedi.

RÜŞVET İDDİASIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Ünlü basın açıklamasında son olarak önümüzdeki günlerde rüşvet aldığı iddiasıyla yargılanacağı mahkemeyle ilgili olarak sorulan soruya yanıt verdi. Aydın Ünlü soruya, “ Rüşvet iddiasıyla önümüzdeki günlerde mahkeme açılacak, savcılar gerekeni yapacaktır. 9 yıldır il başkanlığı yapan bir il başkanıyım. Siz kumpas nedir biliyor musunuz? Hiç tezgah kurulmuş bir basın mensubu var mı? Bunu önümüzdeki süreçte herkes görecek. Mahkemeler sayesinde her şey açığa çıkacaktır. Bekleyelim ve görelim bakalım” şeklinde yanıt verdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI