Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Başiskele Belediyesi’ni Adeta Topa Tuttu

Başiskele Belediyesi’ni Adeta Topa Tuttu
114 views
18 Ocak 2021 - 17:31

CHP Başiskele İlçe Başkanı Av. Anıl Acurman, Başiskele Belediyesi’nin bakan Mustafa Varank’ın katılımı ile gerçekleştireceği araç teslim alma törenine dair açıklamalarda bulundu.

Acurman açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“İlçemizin büyük bir kent meydanı olmadığından, İzmit’te CHP belediyeciliğinin eseri uluslararası fuar alanında yapılacak törenle Ford tarafından Başiskele Belediyesi’ne 74 adet araç teslim ediliyor.

Araçların karşılıksız verildiğine inanmak istesek de iddialar da cevaplanmayı bekliyor.

Bizleri araç teslim törenine davet eden belediyemize nazik davetleri için teşekkür etsek de bizler oto galeri işletmiyoruz. Biz Başiskele sakinleri araç değil hizmetin gelmesini bekliyoruz. Ve halk yararına bir hizmet gördüğümüzde kendilerini alkışlayacağımıza da söz veriyoruz.

Ancak bugün;

Bizler teslim alınan araçların tüm belediye kaynakları gibi meşru ve hakça temin edildiğinden emin olmak istiyoruz.

Bizler bedelsiz araçları teslim almaya gelen değil CHP belediyeciliğinin 20 yıl önce inşa ettiğine eş eserleri hizmete açmaya gelen bakanlar, bu büyük yatırımları halkla buluşturacak yöneticiler istiyoruz.

Biz İzmit’ten tek kullanımlık alınan meydanları, fuar alanlarını değil bu kente artık gerçek bir ilçe olduğunu hatırlatacak donatıları, devlet hastanesini, mahalle kreşlerini, marinayı, kültür merkezlerini, gündüz bakım evlerini, turizm tesislerini, imar ve ulaşım sorunlarının çözümünü istiyoruz.

Özetle hak ettiğimiz, gülümseten belediyeciliği görmek istiyoruz. Siz gösteremiyorsanız üzülmeyin nasıl olsa 2024’ten sonra izleyeceksiniz.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Morlimon  Mor limon  Morlimontr