Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Başiskele’nin Sorunlarına ‘USTA’ Çözüm

Başiskele’nin Sorunlarına ‘USTA’ Çözüm
19 views
24 Şubat 2019 - 0:40

Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve Meclis üyeleri, Başiskele’de esnaf ve Kooperatif ziyaret etti. Usta” Seçilirsem hak ve adaletli çalışmalarım olacak” dedi

Önceki gün Başiskele Belediyesine bağlı Mahalle esnafları ve Kooparatifleri seri ziyarette bulunan Başkan Adayı Rıza Güven Usta, Başiskele İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Çağlar Özer,  CHP İlçe Başkanı Arif Gökyıldız, İYİ Parti İlçe Başkanı Ayşe Rüzgar, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Şamba meclis üyeleri Emine Özkar, Dilek Tekinsoy,Necla Özer, Mehmet Baştürk, Muharrem Kırdemir,  Nebi Canpolat ve  Vahit Toraman ile birlikte ziyaretlerde bulunuldu.

SERİ ZİYARETLER OLDU

Büyük bir azim ve istekli bir çalışma örneği gösteren Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve Meclis üyeleri, ilk olarak Barboros Mahallesi esnaflarına ziyarette bulundu. Ardından , SS 71 nolu Kullar Otobüs ve Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooparatifi, Kartonsan Kooperatifi ve bölgedeki esnaf ziyaretinde bulunuldu. Goodyear Kooperatifi ve son olarak İlimizin önde gelen siyasetçilerinden biri olan Ahmet Köroğlu’nu evinde ziyarette bulunuldu.

BİRLİK BERABERLİK İSTİYORUZ

Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve Meclis üyeleri SS 71 nolu Kullar Otobüs ve Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Fikret Kaya ve Başkan yardımcısı Mehmet Şahin’in konuğu oldu. Başkan Kaya” İyi bir o kadar zor bir yola çıktınız. Bu zamanda insanları ikna etmek zordur. Bunun içinde işiniz gerçekten zordur. Allah yolunuzu açık etsin. Millet bir arayış içinde olduğu şuan görülmektedir. Biz Kullar olarak Toplu taşımada birlik ve beraberlik istiyoruz” dedi.

TEK DERDİMİZ HİZMET

İttifakı Başiskele Belediye Başkan adayı Usta” Ben doğma büyüme Başiskeleliyim. Her Mahallenin ne gibi sorunlarını çok iyi bilenlerden biriyim. Bunun içinde meclis arkadaşlarıyla meşakkatli bir yola çıktık. Bunun içinde Başiskeleyi baştan aşağı değiştirecek birçok projelerimiz var. Bunun bilinci içinde çalışmalarımıza başladık. Herkesin gönlünde yer almak istiyoruz. Bizim kimseyle bir sorunumuz yok. Tek derdimiz meclis üyelerimiz ile Başiskele’ye hizmet etmek”dedi.

YUVACIK ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

31 Mart yerel seçimler öncesinde sıkı bir şekilde seçim çalışmalarına başlayan Millet İttifakı Başiskele Belediye Başkan Adayı Rıza Güven Usta ve ekibi aşırı yağmur altında esnaf ziyaretlerini yaptı. Aşağı Yuvacık olarak bilinen mahalle esnaflarını tek tek ziyaret eden Başkan adayı Usta, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Esnaflar ağırlıklı olarak inşaat, turizm, ulaşım ve tarım konularında eksikliklerin olduğunu belirtti.

BAŞİSKELE TURİZM DESTİNASYONU OLACAK

Başkan adayı Usta” Başiskele olarak yapılması planlanan çok güzel projelerimiz var. Özellikle turizmi canlandıracak  yayla ve benzeri  projelerimiz  var. Başiskele’nin en önemli sorunlarının başında ulaşım geliyor. Bizim çalışmamıza şehir içi ulaşımında konulacak ring servisleriyle belde içinde tek araç ile seyahat yapılabilecek. Tarım konusunda da yapacağımız projelerimiz hazır. Başiskeke bir turizm destinasyonu olacak ”dedi.

 

 

 

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR