DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Başkan Büyükakın Gebze’de esnafları ziyaret etti

Son Güncelleme :

01 Ağustos 2022 - 13:45

/ kez okundu.
Başkan Büyükakın Gebze’de esnafları ziyaret etti

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Gebze merkez ve İbrahim Ağa Caddesi’nde ki esnafları ziyaret etti.

AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve beraberinde ki teşkilat üyeleriyle birlikte iş yerlerini gezen Başkan Büyükakın, esnaflara bereketli işler diledi. Ortaya koyulan hizmetler başta olmak üzere kendilerini ziyaret eden Başkan Büyükakın’a teşekkür eden Gebzeliler, “Sizlere güveniyoruz. Ülkemiz ve şehrimiz için çalışıyor, gayret ediyorsunuz. İstikametinizi hiçbir şekilde bozmayın. Dualarımız sizlerle. Siz yeter ki bu ülke insanı için üretin, güçlü bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışın” ifadelerini sarf etti. Vatandaşlarla ve esnaflarla yakından ilgilenen Başkan Büyükakın ise, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Halkımızın teveccühü bir kez daha Gebzemizin İbrahim Ağa Caddesinde gördük. Dualarını, tavsiyelerini ve önerilerini aldık. Eksik kaldığımız yönleri de dile getirdiler. Gönüllere dokunarak aralıksız çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini sarf etti.

“TEVECCÜH BİZE DAHA ÇOK ÇALIŞMAK İÇİN GÜÇ VE ENERJİ VERİYOR”

Gebze-Darıca Metro projesi için teşekkür eden esnaflara bilgi aktaran Başkan Büyükakın, “Çalışmanın çok önemli ayağı olan fiziki ilerlemesinde yüzde elli dört seviyesine gelindi. Bu çok önemli bir ilerlemedir. Vatandaşlarımız Metro ile birlikte daha rahat ve konforlu ulaşıma kavuşacaklar. İşte eser siyasetimizin bir ürünü olan Metro projemiz halkımızda büyük bir heyecana ve bizlere karşı da teveccühe sebep oluyor. İmar ettiğimiz kentimiz adına bizlere teşekkürlerini dile getiriyorlar. Bu teveccüh bize daha çok çalışmak için güç ve enerji veriyor. Şunu söylemem gerekir ki gönülleri yaparken diğer bir taraftan da kentimize eser katmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

“HALKIMIZ BİZİM GAYRETİMİZİ GÖRÜYOR VE BİLİYOR”

Gebze’de çok önemli 37 projeyi de planladıklarını, devam eden çalışma sayısının 36 olduğunu, tamamlanan proje sayısının 80 olduğunu da belirten Başkan Büyükakın, toplamda 116 proje ile 713 Milyon TL’lik yatırım yaptıklarını söyledi. Başkan Büyükakın ayrıca, “Çok şükür Gebze başta olmak üzere bölgemiz için çalışmaya devam ediyoruz. Halkımızın mutlu olması için elimizden geleni yapıyoruz. Halkımızla gönül diliyle konuşuyoruz. Vatandaşlarımızla tek yürek bir şekilde hizmetlerimizi ortaya koyuyoruz. Ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Göreve başladığımız ilk günden itibaren gece gündüz demeden kar kış demeden çalıştık, çalışıyoruz. Daha çok çalışacağız. Şunu çok iyi biliyoruz halkımız bizim gayretimizi görüyor ve biliyor. Bizde bu güvene ve emanete layık olarak çalışıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUM ALANI