DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Başkan Hürriyet balıkçılarla Vira Bismillah dedi

Son Güncelleme :

02 Eylül 2022 - 11:49

/ kez okundu.
Başkan Hürriyet balıkçılarla Vira Bismillah dedi
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, avlanma sezonunun başlamasıyla birlikte ‘vira bismillah’ diyen balıkçıları ziyaret ederek av sezonunun bolluk ve bereket içinde geçmesini diledi
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Karamürsel Ereğli Balık Hali’ndeki balıkçıları ziyaret ederek balıkçılara bereketli bir av sezonu diledi. Av sezonunun başlamasıyla birlikte vira bismillah diyerek denize açılan balıkçılarla buluşan Başkan Hürriyet’e CHP Karamürsel İlçe Başkanı Anıl Aksu ve CHP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Feryal Denizel’in yanı sıra CHP Karamürsel İlçe Yöneticileri, CHP İlçe Kadın Kolları Yöneticileri, İzmit Belediye Başkan Vekili Çetin Sarıca, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Yaşar Kardaş,  İzmit Belediyesi Koordinatörleri Hakan Yalçın, Ozan Aksu, Muhtar Hizmet Masası Koordinatörleri Ali Filiz ve Turgay Oruç eşlik etti.
BALIKÇILARLA SOHBET ETTİ
Balıkçılarla tek tek sohbet eden Başkan Hürriyet, “Balıkçılarımızın bol bereketli bir sezon yaşamalarını, kazasız belasız bereketli bir av sezonu geçirmelerini diliyorum. Hem balıkçılarımız, hem de vatandaşlarımız açısından bereketli bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

YORUM ALANI