DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Başkan Vekili Kim Olacak?

Son Güncelleme :

25 Mart 2018 - 0:04

/ kez okundu.
Başkan Vekili Kim Olacak?

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda herkes bu soruyu soruyor. Başkanvekili kim olacak?

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda gözler Başkanvekilliği’ne getirilecek isme çevrildi. 11 Mart’ta gerçekleştirilen kongrede başkanlığa seçilen Alpay Hacıoğlu’nun, başkanvekili kimi yapacağı merak ediliyor.

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda başkanvekilliği tartışılıyor. Alpay Hacıoğlu’na destek veren Abdurrahman Yazıcı mı? Seçimi koparan Fatma Kanat mı? Hacıoğlu’nun eskiden beri yanında olan yol arakadaşı Ertan Karataş mı? Yoksa süprizde bekleyen Ahmet Özder mi? Olacak.

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda Başkanvekilliği konusunda adeta koalisyon hükümetini andıran pazarlıklara benzer gelişmeler yaşandığı iddia ediliyor. Önce Ertan Karataş olsun, daha sonra Abdurrahman Yazıcı veya Fatma Kanat olsun şeklinde değerlendirmelerin yapıldığı kulislerde konuşuluyor. Ahmet Pekin’e destek veren kanatta Ertan Karataş’ın Başkanvekili olmasına kesin gözle bakılıyormuş.

Emlakçılar arasında konuşulan en önemli konu ise Fatma Kanat’ın durumu. Emlak sektörünün bayan ismi Fatma Kanat’ın Alpay Hacıoğlu’nun kazanması için verdiği mücadele herkesin dilinde. Başkanvekilliği Hacıoğlu’nun listesindeki en önemli isimlerden olan bayan emlakçı Fatma Kanat’ın hakkıdır diyenler oldukça fazlaymış.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanvekili kim olacak? Ahmet Pekin’e destek veren emlakçıların dediği gibi Ertan Karataş mı olacak. Bu isim olursa Pekin tarafındakilerin kesin dediği isim olmuş olacak.

Fatma Kanat’ın daha önce KEMDER döneminde Alpay Hacıoğlu ile karşı karşıya geldiği ve Fatma Kanat’ın ilk Oda seçiminde bu sebepten dolayı Ahmet Pekin’e destek verdiği emlakçılar tarafından dillendiriliyor. Alpay Hacıoğlu’na 2. kongrede büyük destek veren Fatma Kanat’ın başkanvekili olmasını bekleyenler çok fazla. Abdurrahman Yazıcı’nın bu noktada tavrı ne olacak? O da merak ediliyor.

Kocaeli Emlakçılar Odası Kongresi öncesinde birlikte hareket etme kararı alan Alpay Hacıoğlu, Abdurrahman Yazıcı ve Fatma Kanat’ın seçim öncesinde Başkanvekilliği konusunda görüş birliğine vardıkları iddia edilmekle birlikte alınan kararın Ertan Karataş ismi olmadığı da konuşuluyor.

Bakalım Başkanvekili kim olacak? Hediye vermeyi sevenlerin dediği mi olacak? Emlakçılar konuşuyor. Bomba gelişmeler an meselesiymiş. Aktarmaya devam edeceğiz.

YORUM ALANI