DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

BAŞSİAD’tan Sakarya’ya Temsilcilik

Son Güncelleme :

11 Aralık 2018 - 14:55

/ kez okundu.
BAŞSİAD’tan Sakarya’ya Temsilcilik

Yaklaşık 5 yıldır Kocaeli’de yaptığı çalışmalarla göz dolduran BAŞSİAD, Sakarya’daki temsilcilik çalışmalarını hızlandırdı. BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ve yöneticiler, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ’u ziyaret etti

Kocaeli’de kurulduğu günden bu yana yaptığı projelerle ve çalışmalarıyla adından söz ettiren Başarılı İş İnsanları Derneği (BAŞSİAD), Sakarya’da kurmak istediği temsilcilik için çalışmalarını hızlandırdı. istanbulun en güzel semtlerindendir burası ve bayrampaşa escort kadınlar elbette sitemizde yer almaktadırlar. BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, Başkan Yardımcıları Metin Albar, Batuhan Kandemir, Genel Sekreter Hakan Tanrıöven, Genel Koordinatör Mert Kurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Atalay, Emre Erhan, Aylin Topakoğlu dün Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ’u makamında ziyaret etti.

BAŞSİAD’A TAM DESTEK

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette oda başkanı Altuğ, konuklarıyla yakından ilgilendi. Başarılı İş İnsanları Derneği ile de işbirliği için çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını belirten Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, sivil toplum kuruluşları ve derneklerin iş dünyasının gelişimine ciddi bir katkı sağladığını belirtti. Başkan Altuğ, BAŞSİAD’ın Sakarya’daki temsilcilik çalışmalarına da tam destek vererek “BAŞSİAD’ın Kocaeli ve Sakarya arasındaki iletişimi sürekli kılarak bunu güçlendirmeye de destek olacaktır” dedi.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Sakarya’daki iş insanlarıyla işbirliğini önemsediğini belirten BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, “Dernek olarak siyaset ve etnik gruplaşmadan bağımsız somut çalışmalar yaparak iş dünyasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Kocaeli merkezli olarak kurulduğumuz 2014 yılından bu yana ivmelenerek devam eden çalışmalarımızın Sakarya ayağında sizlerin de bilgisi dahilinde bir oluşumdan yanayız. BAŞSİAD olarak sadece iş insanlarını değil sosyal sorumluluk çerçevesinde herkesi kucaklayan ve destek olmayı hedefleyen çalışmalarımız var. Sakaryalı iş insanları ile de bu doğrultuda işbirliğini önemsiyoruz” diye konuştu.

BAŞSİAD’A DAVET!

Ziyaretin sonunda işbirliği noktasında tam destek veren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ve yönetim kurulu üyelerini 21 Aralık’ta düzenleyecekleri programa davet etti.

 

YORUM ALANI