Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Batı Trakya Türkleri İzmit Şubesi, Genel Kurul Yaptı

Batı Trakya Türkleri İzmit Şubesi, Genel Kurul Yaptı
9 views
16 Şubat 2020 - 15:58

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) İzmit Şubesi’nin 32’nci olağan genel kurulu MÜSİAD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği  İzmit Şubesi’nin bugün yapılan olağan genel kurulunda tek aday olan Yüksel Öztürk yeniden başkan seçildi.

Kongreye AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, BBP İl Başkanı Remzi Kaya, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney,  İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, İZSANDER Başkanı Halil Atay, Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Kongrenin divan başkanlığını Recep Mutlu, divan üyeliğini Şenay Öztürk ve katip üyeliğini ise Buse Ertürk yaptı.

Kongrede konuşan mevcut başkan Yüksel Öztürk şu ifadeleri kullandı; “28 Nisan 2019 tarihinde yapmış olduğumuz olağanüstü genel kurulumuzun üzerinde yaklaşık 10 ay geçti. Bu süre zarfında yönetim kurulu olarak davamız ve derneğimize layık olabilmek adına çok çaba sarf ettik. 5 yıldır bir arada çalışan bir ekip olarak kurum aklının devamına inanmaktayız. Ekibimizden mazeretleri nedeni ile ayrılan arkadaşlarımızın yerine genç arkadaşlarımızla takviyeler yaptık.

Bu 10 aylık süre zarfında geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz geleneksel etkinliklerimizi devam ettirdik ve yeni projeler üretmeye çalıştık. Bu yeni projelerin en önemlisi Gümülcine başkonsolosumuz tarafından gelen davet üzerine sayın valimiz Hüseyin Aksoy’un oluru ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Tahir Büyükakın ve Kocaeli büyükşehir Belediye Meclisinin desteğiyle Gümülcine’de düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu ve batı Trakya Türk kurumlarına ziyaret projemizin hayata geçmiş olmasıdır.

YÜKSEL ÖZTÜRK’ÜN YÖNETİMİ

Yüksel Öztürk, Saffet Cengiz, Gülay Özyavuz, Selahattin Durmuş, Ömer Çalışkan, Serpil Ertaş, Remzi Güneş.

 

YEDEK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Eray Bodur, Nuray Yıldırım Şanlı, Hasibe Tuna, Ahmet Şanlı, Tayfun Türe, Mehmet Ergünlü.

 

DENETİM KURULU

Aysun Eser, Fahri Uslu, Muzaffer Can.

 

DİSİPLİN KURULU

Nazmi Ali Soykan, Elvan İsaoğlu Canıgeniş, Salih Yaprak.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR