DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Binlerce köylüye hibe desteği

Son Güncelleme :

18 Mayıs 2022 - 13:42

/ kez okundu.
Binlerce köylüye hibe desteği
Tarımsal kalkınmayı desteklemek ve çiftçiye umut olmak amacıyla bir hibe desteği projesine daha imzasını atan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğüyle köylerde yaklaşık 150 bin sebze fidesinin dağıtımı yapılıyor
Kırsal mahalleleri canlandırmak ve üretimi arttırmak adına hibe desteklerine bir yenisini daha ekleyen İzmit Belediyesi, kırsal kalkınmayı destekleme projeleriyle çiftçiye umut olmaya devam ediyor. Her zaman çiftçinin yanında olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in öncülüğü ve temaslarıyla bir kısmı İstanbul Büyükşehir Belediyesinden temin edilen yüksek verimli yaklaşık 150 bin F1 sebze fidesi (Kırmızı sırık domates özkan, pembe sırık domates gusto, oturak domates emma, kapya biber olarak barça, kıl sivri biber olarak incik, sivri biber fiyaka ve krimson sweet cinsi karpuz fidesi) yüzde 100 hibe olarak dağıtılıyor.
DAĞITIMA ÜST YÖNETİM KATILDI
Dağıtım programına İzmit Belediye Başkan Yardımcıları Dilek Yalçın, Seyhan Özcan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Aşkın, İzmit Belediyesi Koordinatörleri Hakan Yalçın, Ozan Aksu, İzmit Belediyesi STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Nurullah Özer, İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası Komisyon Üyeleri Halil İnciel, Ercan Umutlu, İsmet Kanık ve İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu katıldı.

YORUM ALANI