Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Bıyık’ın Milliyetçiliğine de Adamlığına da Şahidiz

Bıyık’ın Milliyetçiliğine de Adamlığına da Şahidiz
9 views
11 Şubat 2019 - 19:43

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, MHP Darıca İlçe Teşkilatı’nın meclis üyesi aday tanıtım toplantısına katıldı. MHP MYK üyesi Erkan Azeri, “Muzaffer Bıyık’ın adamlığına da Milliyetçiliğine de şahidiz” sözleriyle destek istedi

“Bıyık’ın adamlığına da Milliyetçiliğine de şahidiz”

AK Parti’nin ve Cumhur İttifakı’nın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, MHP Darıca İlçe Teşkilatı’nın Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlediği Darıca Belediyesi Meclis Üyesi Aday tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıya; MHP MYK Üyesi Erkan Azeri, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, MHP SKM Başkanı Hasan Yeniay, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.

ARKASINDA DURACAĞIZ

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği toplantıda açılış konuşmasını yapan MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, “Türkmen beyi Dr. Devlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde alınan kararlara teşkilatlar olarak harfiyen uyacağız. Liderimizin sözünü yerde bırakmayacağız, Darıca’da belediye başkan adayımız AK Partili Muzaffer Bıyık’tır. Teşkilatçılar ve ülkücüler olarak liderlerimizin aldığı kararların sonuna kadar arkasında duracağız” dedi.

15 TEMMUZ RUHUDUR

AK Parti Darıca İlçe Bakanı Ufuk Acay da yaptığı kısa konuşmada Cumhur İttifakı’nın devam etmesi için el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Cumhur İttifakı’nın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık da yaptığı konuşmada Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaparak “Cumhur İttifakı devletin bekası, memleket meselesidir. Cumhur İttifakı 15 Temmuz ruhu, Yenikapı ruhudur.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

Bu ruhun devam etmesi için hepimize görevler düşüyor. Cumhur İttifakı’nın ve bu birlikteliğin 1 Nisan’dan sonra da devam etmesi için çalışacağız. Bunu samimiyetle söylüyorum. MHP teşkilatlarıyla sürekli istişare halindeyiz. Belediyeyi hep birlikte yöneteceğiz. Biz gönüllere talibiz. Gönül yapmaya geliyoruz. 31 Mart seçimleri Cumhur İttifakı için bir güvenoyu anlamı da taşıyor. Gece gündüz çalışarak Cumhur İttifakı’nın en güçlü şekilde seçimden çıkması için mücadele edeceğiz” dedi.

ÜNLÜ, “BIYIK’A SAHİP ÇIKIN”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise yaptığı konuşmada partililerinden Cumhur İttifakı’na destek isteyerek şöyle konuştu: “Biz siyaset işini ikinci plana attık. Sağduyu birlikteliği dedik ve Cumhur İttifakı’nı oluşturduk. MHP ile AK Parti arasında bir uyum var. Cumhur ittifakının ruhunu anlamak çok önemli. Hepimiz bu ruha uygun hareket edeceğiz. Belediye başkanlığında Cumhur İttifakı’nı adayı Muzaffer Bıyık’a sahip çıkacağız. Fitneye fesada inanmayın. Meclis üyeliklerinde MHP’ye oy vereceğiz” dedi.

 

AZERİ, “MİLLİYETÇİLİĞİNE ŞAHİDİZ”

Toplantıda son olarak MHP MYK Üyesi Erkan Azeri bir konuşma yaptı. Cumhur İttifakı’nın beka meselesi olduğunu ifade eden Azeri, “Cumhur İttifakı millidir. Milletin aklıdır. Cumhur İttifakı’nın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, bize her zaman bir kardeş kadar yakın olmuştur. Ne zaman aradıysak bir sorunumuz aktardıysak her zaman yanımızda olmuştur. Beka mı belediye mi diye soranlara beka diyoruz. Cumhur İttifakı bir beka meselesidir. Cumhur İttifakı’nın Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın milliyetçiliğine de adamlığına da şahidiz” diye konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI