Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Bütün Belediyeler Bizimle Yarışıyor; Ama Bir Fark Var…

Bütün Belediyeler Bizimle Yarışıyor; Ama Bir Fark Var…
544 views
28 Aralık 2020 - 16:32

KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri Projesi temel atma töreninde konuşan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, önemli açıklamalara imza attı. Hürriyet, ‘Kısır siyasete izin vermiyoruz. 20 yıldır unuttuklarını hatırlatıyoruz birilerine. Teleferik diyoruz, teleferik yapacağız diyorlar. Tarım diyoruz, 20 yıldır akıllarına gelmeyen tarımı gündemlerine alıyorlar. Milletimiz olanları dikkatle takip ediyor. Bütün belediyeler bizimle yarışıyor ama bir fark var biz onlarla yarışmıyoruz.’ İfadelerini kullandı.

 

“Göreve geldiğimizden beri türlü engellemelerle mücadele ediyoruz” diyen Hürriyet sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı; “Borçlu teslim aldığımız bir belediye ve ardından Koronavirüs belası ile baş başa kaldık. Bunlar yetmezmiş gibi her türlü iftira ve karalama kampanyasıyla karşı karşıya kaldık. Buraya beton atacak mikserler için bile bin dereden su getirildi. Siyasetin kısır çekişmesine takılmadan engelleri aşmaya çalıştık. Bizim arkamızda hükümet desteği yok diyerek köşemize çekilmedik. Çözüm için çalıştık. Bu kentte her toplantının gündemi biziz maalesef. Herkes bizi konuşuyor. Biz hizmetlerle uğraşıyoruz.

BİZ ONLARLA YARIŞMIYORUZ

Kısır siyasete izin vermiyoruz. 20 yıldır unuttuklarını hatırlatıyoruz birilerine. Teleferik diyoruz, teleferik yapacağız diyorlar. Tarım diyoruz, 20 yıldır akıllarına gelmeyen tarımı gündemlerine alıyorlar. Depremden kalan hasarlı konutları yıkamayanlar, rantsal dönüşüme imza atanlar birden kentsel dönüşüm demeye başlıyorlar. Biz sanat kenti diyoruz, önce eleştiriyorlar sonra sahipleniyorlar. Milletimiz olanları dikkatle takip ediyor. Bütün belediyeler bizimle yarışıyor ama bir fark var biz onlarla yarışmıyoruz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI