DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Cezmi Çiçek’ten Gündemi Sarsan Açıklamalar

Son Güncelleme :

30 Nisan 2022 - 20:24

/ kez okundu.
Cezmi Çiçek’ten Gündemi Sarsan Açıklamalar

Kocaeli’nin önemli iş damlarından Cezmi Çiçek gündemden düşmüyor. Vadi Besicilik’in de sahibi olan Cezmi Çiçek, işinde önemli yatırımlar yaptıkça, büyüdükçe rahatsız olanların yalan yanlış iddialarıyla yıpratılma girişimine maruz kalıyor. Her nedense Kurban Bayramı’na yakın işini en iyi şekilde yapan Vadi Besicilik hedefe konmaya çalışılıyor. 

Vadi Besicilik’in sahibi Cezmi Çiçek, medya sektöründe de atılım yapmaya hazırlanıyor. Çiçek konuya ilişkin açıklama yaparak, Türkiye’de yerel medyaya örnek olacak bir yayın kuruluşu ile medya şirketini de hayata geçiriyor.

Cezmi Çiçek’in işinde başarılı olması, hizmet verdiği alanlarda yükselişe geçmesi birilerini rahatsız ediyor veya birileri Çiçek’ten kazanç sağlamak istiyor. Çiçek, bu girişimlere eyvallah diyecek biri olmadığını gösterdi.

İş adamı Cezmi Çiçek, sosyal medya hesabından açıklama yaparak şok iddialarda bulundu. Çiçek’in açıklamaları sonrasında kentte Cezmi Çiçek karalama kampanyalarına, asılsız iddialara boyun eğmeyeceğini bir kez daha gösterdi değerlendirmeleri yapılıyor.

CEZMİ ÇİÇEK’TEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

 

 

4s 
Tahsin Keskin kimdir?
Bu yazının içeriği Kocaeli’ de yaşayanlar için, şantajcıların nasıl çalıştığıyla ilgili bilgilendirme amaçlıdır. Size bahsedeceğimiz kişi Kocaeli ile hiç bir bağı bulunmayan bu şehre ne için geldiği anlaşılamayan yapılan araştırmalar neticesinde FETÖ ile çok güçlü bağları olan ve FETÖ tarafından Kocaeli’ de kaos yaratmak, medya şirketi kurarak basını ele geçirmek, basın üzerinden siyasetçilere ve iş adamlarına baskı kurmak, şantaj yapmak, tehdit etmek ve bunların sonucunda iş adamlarını ve siyasetçileri sindirerek FETÖ’ye menfaat sağlamak için görevlendirilen biridir…
Bu konu ile ilgili yaptığı işler;
1) Öldürülen gazeteci kendi adına gazete açamayınca bunu fırsat bilen Tahsin Keskin hemen gazeteyi kendi adına kurdurup Faruk Bostan’ı ve İsmet Çiğit’i de gazetenin kadrosuna katarak bu üç kişiyi hem siyasilere hem İş adamlarına hem de gazetecilere hakaret eden, tehdit eden bir araç olarak kullanarak buradan menfaat elde etmiştir. Kendisini hep geri planda tutmuştur.
2) Bu üç kendini bilmez gazeteciye FETÖ üzerinden sağladığı bilgi ve istihbaratı haber haline getirerek bu kişilerin üzerinden haber yaptırmıştır.
3) Şahsım bu durumu görüp ve şantajlarına da maruz kalınca söz konusu kişinin kurmuş olduğu reklam şirketinin reklam aldığı bütün şirketleri tek tek dolaşarak bu adamdan uzak durmalarını çünkü bu kişinin çok tehlikeli olduğunu ve her an şantaja maruz kalabileceklerini anlatarak reklam vermemelerini sağlayıp reklam şirketini kapatmak zorunda kalacağı bir hale getirdim.
4) Ses Kocaeli gazetesinin şantaj ve hakaret haberleri sonrası yoğun şikayet ve suç duyuruları sonucunda haklarında mahkeme ve tazminat davaları açılınca yolun sonuna geldiğini anlayıp Ses Kocaeli’nde bulunan haklarını ölen gazeteciye devrederek kaçtı. Zirve Kocaeli gazetesini satın alarak başta Büyükşehir Belediye başkanı olmak üzere siyasiler üzerinde hakaret ve tehditle baskı kurup menfaat elde etmeye çalıştı.
5) İşleri bozulunca Ersin Kurt ile bağlantı kurarak onunla reklam işlerini büyütmeye çalıştı. Bu ara da Ersin Kurt’u da bir şekilde eline geçirebilmek adına ölen gazeteciye el altından Ersin Kurt ile alakalı yalan yanlış haberler yaptıran Tahsin Keskin’dir. Tramvay reklamlarının Büyükşehir belediyesinin Ersin Kurt’a ihalesiz verildiği haberini ölen gazeteciye haberleştiren kişide Tahsin Keskin’dir. Eğer burada Ersin Kurt’un bu cinayet olayıyla ufak bir bağlantısı dahi varsa en büyük sebebi Tahsin Keskin’dir. Zaten bunu da cinayetin gerçekleştiği ilk günden bugüne kadar örtbas edilmesi ile alakalı yoğun çaba gösteren bu olayın üzerine giden ortağı ve kankisi olan Faruk Bostan’ın yaptığı cinayet haberlerine engel olmaya çalışıp onları bile karşısına almıştır. Bu da bu adamın bu konu ile ilgili ne kadar bağlantısı olduğunun açık bir göstergesidir.
6) Tüm bunlardan anlaşılacağı gibi ikimizin ortak arkadaşı olan ve Kocaeli sporda yöneticilik yapan arkadaşıma Cezmi Çiçek bana reklam versin demiştir ben de ne idüğü belli olmayan farklı yaşam tarzları olan insanlarla çalışmayacağımı söyledim. Benim tramvay ve bilboard reklamlarımı görünce salyası akarak şirketlerim hakkında kin ve nefret ile karalayıcı haberler yaparak kendince öc almaya çalışıyor. Bunlarla ilgilide hukuki yoldan gerekli girişimler yapılarak hesabı tabi ki sorulacaktır.
Sizlere bir sonraki yazımızda Tahsin Keskin’in yanında kaç kişi çalıştırdığından , ne kadar vergi verdiği ne kadar SSK ödediği, yanında kukla olan İsmet Çiğit’e ne kadar maaş veriyor peki verdiği bu maaşı vergilendiriyor mu son olarak para kaynağını ve daha fazlasını önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız…
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım…
Saygılarımla,
Cezmi Çiçek

YORUM ALANI