Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı Oldu

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı Oldu
61 views
02 Mart 2020 - 0:25

CHP Kocaeli İl Kongresi gerçekleştirildi. Harun Yıldızlı, Hikmet Erenkaya ve Bozkurt Uslu’nun yarıştığı kongrede il başkanı ile birlikte 24 il yönetim kurulu üyesi ve 26 kurultay delegesi seçildi.

Harun Yıldızlı 322 oy alarak başkan seçilirken rakipleri Hikmet Erenkaya 256 oy, Bozkurt Uslu ise 28 oy aldı.

MÜCADELE GEZİ PARKINDADIR

Kongrede konuşan Yıldızlı, “Bizler kutuplaşmanın tarafı değiliz. Geçmişin hesapları ile işimiz yok. Geleceğin plan ve projelerini düşünüyoruz! Katılımcı demokrasiye Ortak akla, ortak dile ve üye ile önseçime inanıyoruz! ‘Ben hiçbir yere aday değilim söyleminin yanlış ve hedefsiz bir tavır olduğunu biz CHP’lilerin ülkemizin dönüşmesi ve gelişmesi için her görevi üstenmeye hazır olduğumuzu tek farkla sadece görevin partililerin ön seçim tercihi ile olması gerektiğini savunuruz’ İşte bu noktada çok çalışacak mutlaka ama mutlaka Büyükşehiri alacağız! Dünya akıllı kentleri, yapay zekayi konuşuyor. Bizim de hedefimiz büyük. Buna ulaşmak için veri tabanlı üyelik çalışmalarımızı sokak öbek çalışmalarını eksiksiz uygulayarak 2 milyonluk şehir, 12 ilçe, 472 mahallede örgütümüzü hakim kılacağız! Sokakta il başkanlığı yapacağız! Biz biliyoruz ki mücadele alanlardadır, fabrikalardadır, mücadele gezi Parkındadır” ifadelerinde bulunmuştu.

İŞTE HARUN YILDIZLI’NIN YÖNETİMİ: 

Hakan Altıparmak, Pınar Atabay, Baran Aydın, Batuhan Bayındır, Ahmet Çalık, Berna Çetin, Gülşah Çubuklu, Gökhan Darcan, Bilgi Dehmen, Mehmet Demirtaş, Metin Düzgün, Yaprak Fidancı, Mehmet Nazım Gençtürk, Birgül Gök, Sema Altunel Güven, İsmet İşeri, Hikmet Koçoğlu, Bilal Özşahin, Bülent Sarı, Mehmet Solakoplu, İsmail Sungur, Selim Tetik, Barış Topal, Ali Yapa.

 

DİSİPLİN KURULU
Rasim Ababay, Ömer Akın, Cumhur Arıkan, Osman İlhan Cebeci, Savaş Çetin, Sıma Mungan, Hüsammetin Polat, Cemal Polat, Turan Türkoğlu

 

KURULTAY DELEGELERİ
Anıl Acurman, Ozan Aksu, Gökhan AKTAŞ, Fahrettin Aktaş, Kardelen Beytaş, Satı Bozkurt, Zennure Çataltepe, Recep Dursun, Gülay Eyisabuncular, Ercan Gökdemir, Hurşit Güneş, Musa Haydaroğlu, Fatma Kaplan Hürriyet, Muhip Kanko, Mehmet Ali Kaplan, Birkan Koçak, Vedat Küçük, Olcay Öğüt, Gülay Özbay Salman, Cengiz Sarıbay, Gülseren Solmaz Altunal, Cihan Soylu çiçek, Suat Ülkü, Bülent Yıldız, Selim Yıldız, Özgür Yıldızlı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI