DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Çöp Fabrikası için ne dedi?

Son Güncelleme :

03 Nisan 2018 - 15:18

/ kez okundu.
Çöp Fabrikası için ne dedi?

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Ünlü, bugün çöp fabrikası için yapılan itirazlar geçersizdir dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasına MHP’nin kurucu lideri Alparslan Türkeş’i vefatının 21. Yıldönümü vesilesiyle anarak başladı. Ünlü, “MHP Kocaeli Teşkilatları olarak “Yerel Seçimlere Hazır Olun” talimatıyla çalışmalara başlıyoruz. Derince’den bu akşam çalışmalara başlıyoruz. Bu programlar 24 Nisan’da bitecek.

KOCAELİ TEŞKİLATI GENEL BAŞKANINI ANLAR

Kocaeli teşkilatları genel başkanını anlayan bir teşkilattır” diyen Aydın Ünlü, “Dün verilen talimat üzerine biz bugün sahaya çıkabilen bir teşkilatız. Parti üyelerimize inip çalışma programı yapacağız. 14 gün kesintisiz sürecek bu programlar. Zor programlar bunlar. Biz herkese ev ödevi veriyoruz. Biz iddialı ve ciddiyiz. Bir planımız var başaracağız. İttifak olur başka bir şey olur, ama MHP kendi çalışma programını yapacaktır” şeklinde konuştu.

ÇÖP FABRİKASINA BUGÜN YAPILAN İTİRAZLAR GEÇERSİZDİR

Geçtiğimiz gün genel sekreterin sunumunu aldıklarını belirten Ünlü ÇED toplantısında yaşanan tartışmalara ilişkin, “Bu yer olmasın diyenlerin görüşlerine saygı duymak gerekir. Peki oraya yapmayalım da nereye yapalım. Şu anda İZAYDAŞ’ta bir yıl süre kalmışken Kocaeli bir an önce bu projeyi hayata geçirmelidir. Bugün yapılan itirazlar geçersizdir. İki yıldır sessiz kalıp şimdi ses çıkarmak seçime yatırımdır” diye konuştu.

YORUM ALANI