Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

DEVA Partisi Derince 1. Olağan Kongresi Yapıldı

DEVA Partisi Derince 1. Olağan Kongresi Yapıldı
43 views
24 Ekim 2020 - 14:52

DEVA Partisi Derince İlçe 1. Olağan Kongresi Mamikler Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Tek aday olan mevcut ilçe başkanı Zeynep Sudan kongrede seçilmiş başkan oldu.

Divan başkanlığını Orhan Sarısüleyman’ın üstlendiği kongreye DEVA Partisi Genel Merkez MYK Üyesi Ali Ufuk Yaşar, DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç, DEVA Partisi İzmit İlçe Başkanı Çağrı Çakıcı ve çok sayıda partili katıldı.

GENÇLERİMİZ İÇİN SOKAĞA İNDİK

Kongrenin açılış konuşmasını yapan DEVA Partisi Derince İlçe Başkanı Zeynep Sudan, “Görevimizi ilk günden buyana aşk ile yerine getirmeye çalışıyoruz. Sokaklarını, caddelerini her köşesini iyi bildiğimiz Derince’nin ve ülkemizin sorunlarını çözmek adına gövdemizi taşın altına koyduk. Bu yolda çok güzel bir ekip ruhunu ortaya koyuyoruz. Sorumluluk alamayanlar ailelerini ve ülkelerini koruyamazlar. Kendi çocuklarım dahil olmak üzere gençlerimiz yarınlara umutla bakamıyor. Böyle bir tablo varken evimizde oturamazdık. Gençlerimiz için geleceğimiz için hep birlikte sokağa indik.

HER MAHALLEDE 5 DEVA PARTİSİ GÖNÜLLÜSÜ BELİRLEYECEĞİZ

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, “Atanmış ilçe başkanlarımız seçilmiş olacaklar ve sahada büyük bir çalışma içerisine girecekler. Hızlı bir çalışma temposu içindeyiz. Birbirinden kıymetli saygı değer arkadaşlarımızı ilçe başkanlığı görevine getirdik. Her zaman istişare içerisinde gece gündüz demeden teşkilatlanma çalışmalarımızı sürdürdük. Hedeflerimizi belirledik. Aralık ayı sonuna kadar 473 mahallede 5 DEVA Partisi gönüllüsü belirleyeceğiz. Bu işin nasıl yapılacağını tecrübelerimizle biliyoruz. Hep birlikte bu geniş aileyi daha da büyüteceğiz” şeklinde konuştu.

ÖYLE ŞEYLER SÖYLERİZ Kİ ALTINDAN KALKAMAZSINIZ

DEVA Partisi Genel Merkez MYK Üyesi Ali Ufuk Yaşar, “ Partimiz 7’inci ayını doldurdu. Sabahtan akşama kadar tüm politikalarımızı tartıştık. Ülkemizde bir siyasi ahlak vardı. Şuanda bir kahve siyaseti dönemi yaşıyoruz. Artık sokakta siyaset, sokakta ekonomi gibi şeyleri yürütmeye çalışıyorlar. Şimdi çıkıp bize mikroskobik partiler deniyor. Küçümsemenin çok fazla yolu var. Öyle şeyler söyleriz ki altından kalkamazsınız. Herkesin kendine göre gençleri, söyleyecek sözleri vardır. Vatandaşın ekonomik sorunlar altında ezildiği bir dönemde böyle açıklamalar yapmaya gerek yok” dedi.

DEVA PARTİSİ DERİNCE İLÇE YÖNETİMİ

Atakan Özgün, Bülent Yıldırım, Ersin Beliye, Fatoş Yürümez, Hüseyin Şen, M. Zeynel Abidin Örkmez, Yılmaz Güney, Mert Akyol, Muhammet İşcen, Önder Gündoğdu, Recep Çelik, Serkan Ateş, Yurdanur Çıldır,  Zeynel Eren Gülmez

İL KONGRE DELEGELERİ

Zeynep Sudan, Atakan Özgün,  Bülent Yıldırım, Ersin Beliye, Fatoş Yürümez, Hüseyin Şen, M. Zeynel Abidin Örkmez, Öznur Aktürkoğlu, Mert Akyol, Muhammet İşcen, Önder Gündoğdu, Recep Çelik, Serkan Ateş, Yurdanur Çıldır, Zeynel Eren Gülmez, Yılmaz Güney, Meryem Ulusoy, Hakan Eryılmaz, Adem Karakaya, Mehmet Mutlu, Halukcan Kavrat, Macit Emek, Mehmet  Nesim Çelikhası

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI