DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Deva Partisi Kocaeli’de Seçim Revizyonu

Son Güncelleme :

06 Aralık 2021 - 15:49

/ kez okundu.
Deva Partisi Kocaeli’de Seçim Revizyonu

Seçim hazırlığı çalışmaları kapsamında DEVA Partisi Kocaeli İl Yönetimi’nde de revizyon yapıldı ve il icra kurulu yeniden belirlendi.

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, seçimler sonrası için iktidar hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da teşkilât yapısını güçlendiriyor.

Hızla olası erken seçim için çalışmalarını gerçekleştiren DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanlığı’nda bu kapsamda il icra kurulunda da yeniden yapılanmaya gidildi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç, şunları ifade etti:

“Hatırlanacağı gibi yıl içinde zaten bazı birim başkanlıklarımızda değişiklikler yapılmıştı. Şimdi de bir kaç birim başkanlığımızda revizyona giderek daha aktif hale getirmiş oluyoruz. Böylece genç arkadaşlarımızı da bir nevi rotasyona tabi tutarak partinin bütün alanlarında görev almalarını sağlamış oluyoruz.

İnşallah yeni yönetim şemamız ile zaten çok başarılı olan Kocaeli’ndeki çalışmalarımızı, daha da yükseklere taşıyacağız” dedi.

GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ OLAN BİRİMLER

DEVA Partisi Kocaeli İl Yönetim Kurulu yeni birim başkanlıklarında şu değişiklikler gerçekleşti: İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanlığı’na Cüneyt Yücetepe’nin Karamürsel İlçe Başkanı olarak atanması nedeniyle Tuğba Taşer Süer, Nur Banu Edeş’in Yerel Yönetimler’den sorumlu birim başkanlığına atanması nedeniyle Sağlık Politikaları birim başkanlığına Batuhan Aykan, Sivil Toplumla İlişkiler Birim Başkanlığı’na Teşkilat İşleri eski başkanı Orhan Sarısüleyman, Teşkilât İşleri Başkanlığı’na Yerel Yönetimler eski başkanı Semih Taşveren, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Politikaları Başkanlığı’na da Sağlık Politikaları eski başkanı Nur Banu Edeş atandı.

YORUM ALANI