DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Devrim Bal: İzmit Belediyesine çöpten bile müfettiş geliyor!

Son Güncelleme :

26 Ağustos 2022 - 17:27

/ kez okundu.
Devrim Bal: İzmit Belediyesine çöpten bile müfettiş geliyor!
İçişleri Bakanlığı tarafından İzmit Belediyesine müfettiş gönderilmesiyle ilgili ‘Şok iddialar üzerine İzmit Belediyesine müfettiş geldi” şeklinde çıkan haberlere cevap veren CHP’li meclis üyesi Devrim Bal, “Çöp tenekesi yıkanmadı diye soruşturma açılarak tarihe geçmiş bir belediyeyiz” dedi
İçişleri Bakanlığı tarafından Millet İttifakı belediyelerine sürekli müfettişlerin gönderildiği bilinmesine rağmen yerel basında, “Şok iddialar üzerine İzmit Belediyesine müfettiş geldi” haberleri yer aldı. Zaten belediyede müfettişin eksik olmadığını hatırlatan CHP’li meclis üyesi Devrim Bal, sanki ilk defa müfettiş geliyormuş algısı yaratanlara sosyal medyadan cevap verdi.
“İZMİT BELEDİYESİNDEN SORUMLU BAKANLIK OLDU”
Devrim Bal paylaşımında şu ifadeleri kullandı: İçişleri Bakanlığı zaten İzmit Belediyesinin İç işlerinden sorumlu bakanlık gibi oldu. “Çöp tenekesi yıkanmadı” diye soruşturma açılarak tarihe geçmiş bir belediyeyiz. Bize müfettiş gelmeyecek de kime gidecek Allah aşkına!
Böyle sürekli müfettişler gelir geçer zaten, ev sahipliğimizi severler. Ama üstadın da dediği gibi “Öyle bir geçer zaman ki…”

YORUM ALANI