DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Diş Hastanesi açılıyor: Muayene 191 TL.

Son Güncelleme :

08 Mayıs 2024 - 22:03

/ kez okundu.
Diş Hastanesi açılıyor: Muayene 191 TL.

KOSTÜ yarın (9 Mayıs 2024) İzmit’te Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni açılışını gerçekleştirecek.

 

 

2020 yılında hizmete giren ve Kocaeli’nin üçüncü üniversitesi olan KOSTÜ ayrıca toplam 5 fakültesi ile kentin tek vakıf üniversitesi olma özelliğini taşıyor. KOSTÜ’nün Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Uygulama ve Araştırma Merkezi İzmit Kadıköy Mahallesi Turan Güneş Caddesi üzerinde Kanlıbağ mevkiinde hizmet verecek.

 

TANITIMI YAPILDI

 

 

Tanıtım programında konuşan Koordinatör Alper Eminoğlu “Hizmete açılan bu kuruluşu sizlere tanıtmak isterim. Burası hem vakıf hem özel olması nedeniyle diğerlerinden farklı bir konumda. Bünyemizde 60 klinik bulunuyor ve ameliyathanemiz mevcut. Genel anestezi altında tedaviler daha ön plana çıkmaya başladı. Biz de bunları öne alarak ameliyatları gerçekleştireceğiz. İzmit’te faydası olacak bir merkez. 45 ünitemizi stajyer doktorlarımıza ayırdık. İsteyen ücretli isteyen sigorta üzerinden bu hizmetleri satın alabilecek. Şu an hemen randevu alabilecekler, günlük bir 500-600 hasta girişinde tabi hepsine yetişmek zorlayabilir zamanla göreceğiz bunu. İnşallah biz bu yoğunluğu azaltmış oluruz. Her hastanenin kendine göre bir kapasitesi var neticede” dedi.

 

MUAYENE ÜCRETİ 191 TL.

 

 

Genel Koordinatör Diş Hekimi Timur Eminoğlu, “SGK’nın belirlediği ücret politikası var onun dışına çıkmıyoruz. Sadece girişte bir muayene ücreti var. Diş hekimleri ve uzaman hekimlerde de SGK’nın belirlediği tutarda olacak. Yapılacak işlere göre fiyatları değişecek Muayene ücreti 191 TL şu an. Hem hastanın tercihi hem de yapılacak işlemlere göre ilgili kliniğe gönderilecek. Şu an da hali hazırda kadromuz var ama devam edecek. Gece 23.00’a kadar hizmet veriyoruz. İhtiyaç dahilinde 24 saat hizmet verebiliriz” dedi.

 

 

Dekan Ali Hakan Develioğlu konuşmasında şu ifadelere yer verdi, “Her hatsa grubuna hizmet edebilecek türde hekim grubumuz var. Stajyer öğrencilerimize de hasta bakabiliyor. İlk muayene hasta kabulde bilgi veriyor akademik kadrodan hizmet almak isteyen vatandaşlar için”

YORUM ALANI