Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Dizi Setinde ‘Koronavirüs’ Şoku

Dizi Setinde ‘Koronavirüs’ Şoku
626 views
07 Kasım 2020 - 23:16

Medyaradar’ın özel haberine göre ATV’nin sevilen yapımları arasında bulunan Beni Bırakma dizisinin setinde koronadan ölüm şoku yaşanıyor. Oyuncular Sendikası’nın duyurduğu ölüm haberi sadece dizi çalışanlarını değil sektörde de derin üzüntü yarattı. 

Hikayesini Nebahat Küçükazay’ın kaleme aldığı, Focus Film imzalı filmde korona virüs şoku yaşanıyor. Ayşegül Işıkay’ın yönetmenliğini üstlendiği dram türünde dizide görev yapan kamera asistanı Mert Dizmen korona virüsten hayatını kaybetti.

Oyuncular Sendikası genç kamera asistanı Mert Dizmen’in vefat haberini duyurdu. Yapılan duyuruda “Beni Bırakma dizimizde Kamera asistanı olarak çalışan Mert Dizemen maalesef vefat etmiştir.. Genç yaştaki bu kayıp hepimizi derinden üzmüştür.’ denildi.

Genç asistanın karantinaya girdiği belirtilirken yaşanan gelişmeler şöyle aktarıldı:

 

“Düne kadar (6 .11. 2020) süreci çok hafif atlattığını arkadaşlarıyla paylaşmış durumunun iyi olduğunu dile getirmiştir. Dün Mersin’deki annesiyle görüştüğünde göğsünde ağrı, kolunda uyuşma olduğunu söylemiş ancak herhangi bir tıp kuruluşuna başvurmamış, gece uykusunda da bu elim olay gerçekleşmiştir.

“ADLİ SÜREÇ BAŞLATILDI” 

Adli merciler ölümü şüpheli bulmuş ve gerekli adli süreci başlatmışlardır. Mert arkadaşımız sadece Beni Bırakma setimizde çalışmış olup Acemi Anneler dizisinde hiç bir şekilde görev almamıştır. Sigortalı personel listesinde de Mert’in Beni Bırakma dizimizi gerçekleştirdiğimiz Dizi Yapım ltd Şti nde çalıştığı görülmektedir. Hepimizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin.”

 

 

 

KAYNAK:YENİÇAĞ

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI