DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News
Tek Kocaeli

Doğu Marmara Tarım Fuarının Yıldızı Kandıra Yoğurdu Oldu

Son Güncelleme :

12 Nisan 2018 - 12:02

/ kez okundu.
Doğu Marmara Tarım Fuarının Yıldızı Kandıra Yoğurdu Oldu

Kocaeli’de ilk defa düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarının yıldızı Kandıra yoğurdu oldu.  

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe Süs Bitkileri fuarının açılış töreninde yem bitkisi tohumu, yem katkı maddesi dağıtıldı.Açılışa Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ilçelerdeki kooperatif başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

“Kandıra Yoğurdu Misafirleri Kendine Hayran Bıraktı”

Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık ve Sera-Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarına katılan Kandıra Belediyesi, ilçenin ünlenen lezzeti Kandıra yoğurdu, mancarlı pide, köy peyniri ve köy lokumunu tanıttı. Yoğun katılımın olduğu fuarda misafirler, Kandıra yoğurdunun lezzetine hayran kaldı.Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in yoğurt ikram ettiği vatandaşlar, Kandıra’ya özgü, yöresel tüm tatları sevdiklerini, doğal ve organik olan ürünleri gönül rahatlığıyla evlerine aldıklarını vurguladı.

“Başkan Ünal Köken, Kandıra’yı Tüm Platformlarda Tanıtıyor”

İlçenin tanıtılmasında büyük rol oynayan Başkan Köken’e çalışmalarında başarılar dileyen vatandaşlar, Kandıra’yı her ziyaretlerinde farklı ve modern bir hizmetle bulduklarını vurguladı.Kocaeli Vali Yardımcısı Ahmet Büyükçelik, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı Kandıra Belediyesinin standında ağırlayan Başkan Ünal Köken, Kandıra yoğurdunu fuarın yıldızı yaptı. Mancarlı pide ve doğal yoğurdun tadına başka hiçbir yerde rastlayamazsınız diyen Başkan Ünal Köken, tüm vatandaşlarımızı ilçemizi görmeye, sahillerimiz ve doğal ürünlerimizle herkes tarafından bilinen cennet ilçemiz Kandıra’mızı ziyarete bekliyoruz dedi.

YORUM ALANI