Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Ekrem İmamoğlu’ndan İzmitliler’e Müjde!

Ekrem İmamoğlu’ndan İzmitliler’e Müjde!
644 views
28 Aralık 2020 - 15:55

KİPTAŞ İzmit Çınar Evleri Projesi’nin temel atma töreninde konuşan Ekrem İmamoğlu İzmitliler’e müjde verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Sosyal konut projesi üretmek depremle mücadelenin önemli bir bölümü. İnsanların mutlu oldukları konutlar üretmek istedik. Türkiye’nin tasarım sorunu yaşadığı ortada. Son yıllarda üretilen sosyal konutlar tasarım gücü açısında kente ne katıyor? Diye sorduğumuzda ne yazık ki istediğimiz cevapları alamıyoruz. KİPTAŞ bu manada önemli bir kurumumuz” dedi.

“Bugün yaptığımız, depremle mücadelenin dışına başka bir yönü de var. Dayanışma. Tabi ki İzmit Belediye Başkanım ile dayanışma içinde olacağım. Sadece CHP’li olduğu için ya da Fatma Hanım’ı sevdiğimiz için yapılan bir iş birliği değil. Her belediyeyi ziyaret ettim. Parti ayrımı yapmaksızın, bir parti randevu vermiyor. Arkadaşlarım belediyeleri gezip nasıl iş birliği yapabiliriz diye çalışıyor. Bunu aşmak adına biz bugün İzmit’le dayanışma içindeyiz. Dayanışma içinde olmak isteyen belediye varsa kapımız açık Kocaeli’nin bütün belediyelerine duyuruyorum. Bu manada bizim Fatma Hanım ile iş birliğimiz var. Sadece KİPTAŞ ile değil birçok müdürlük ile iş birliğimiz var. Fatma Hanım önümüzdeki günlerde İzmit halkına duyurur” dedi.

Sözlerinin sonlarına doğru İmamoğlu, “Hem Fatma Hanıma hem de arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Fatma hanımın iki arzusu vardı biri düşük peşinat bir diğeri de asgari ücreti aşmaması aynı zamanda sağlık çalışanları talebi. Atacağımız temel hayırlara vesile olsun.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI