Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Erenkaya Moral Buldu

Erenkaya Moral Buldu
9 views
24 Şubat 2020 - 1:08

1 Mart’ta gerçekleştirilecek CHP İl Kongresi’nde aday olduğunu açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkan Adayı, Hikmet Erenkaya, İzmit Çalışma Örgütü tarafından KOTO Beyt-ül Kebap’ta organize edilen kahvaltı programında il delegeleriyle buluştu.

Programa, CHP İzmit İlçe Kolları Başkanı Hakan Çakar, CHP İzmit Belediye Meclis Üyesi Mehmet Baştürk, Bekirpaşa eski Belediye Başkanı Fikret Toker, Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, İl Gençlik Kolları Emre Andız, CHP Eski İzmit İlçe Başkanı Orhan Dönmez, CHP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sefa Aşkın ve çok sayıda il delegesi katıldı.

HAKAN ÇAKAR’DAN DESTEK

Programda ilk olarak konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Hikmet Erenkaya’ya çıktığı yolda başarılar diliyorum. Kongre sürecimiz başladığından bu yana birlikte yürüdüğümüz Hikmet Erenkaya’nın verdiği desteği esirgeyemeyiz. Bize abilik yaptı, çıktığımız yolda büyük destek verdi. Biz de ona destek vereceğiz, kendisine destek vereceğimizi belirtiyorum. İzmit ilçe örgütü olarak var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İKTİDAR YAPMAK İÇİN ADAYIM

CHP’yi Kocaeli’nde iktidar yapmak için adayım diyen Başkan Erenkaya, “Bu parti bana her şeyi verdi. Herkese böyle görevler nasip olmaz, onun için CHP’ye borcum var. 3 olan milletvekilini 5, 1 belediye başkanını 5 yapmak için çalışacağız. Tüm bilgi ve becerilerimi kullanacağım. İl kongresinde bu kardeşinizin neler yapacağını anlatacağını göreceksiniz” şeklinde konuştu.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR