DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Esnaf ve Vatandaştan Talep Geldi; Başkan Hürriyet Halka Soracak

Son Güncelleme :

17 Mart 2022 - 0:13

/ kez okundu.
Esnaf ve Vatandaştan Talep Geldi; Başkan Hürriyet Halka Soracak
Kentle ilgili birçok kararda halkın görüşünü de alan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kuruçeşmeli vatandaş ve esnaftan gelen talep üzerine, Kuruçeşme Kapalı Pazarı’nın yer değişikliği için bölgede anket çalışması düzenleyecek
İzmit Belediyesi Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanı’nın yeri hakkında vatandaş ve esnaftan gelen talep üzerine anket çalışması başlatacak. Özellikle Kapalı Pazar Alanı’nın merkezden oldukça yukarıda olması sebebiyle ulaşım sıkıntısı yaşadıklarını belirten vatandaş taleplerinin artışı üzerine hareket geçen Başkan Hürriyet, mahalle genelinde anket çalışması yaparak, vatandaşın görüşünü alacak.
ANKET ÇALIŞMASI YAPILACAK
Mahallenin üst kesiminde yer alan pazar yeri hakkında bazı vatandaş ve esnaftan gelen talepleri değerlendiren Başkan Hürriyet, Kuruçeşme Kapalı Pazar Alanı’nın yeniden aşağıya inmesi yönünde Kuruçeşme halkının görüşünü soracak. Çıkan sonuca göre bölge esnafı ve vatandaşla yeniden bir araya gelinecek. Başkan Hürriyet pazar yeri hakkında halkın görüşüne göre hareket edecek.
HÜRRİYET: VATANDAŞIMIZIN GÖRÜŞÜ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ
Bölgeden son günlerde konu hakkında birçok talep geldiğini belirten Başkan Hürriyet, “İzmit Belediyesi olarak Kuruçeşmeli esnafımıza ve vatandaşlarımızın tüm kadromuzla her zaman yanındayız. Pazar yeri hakkında gelen şikayetler üzerine anket düzenlemeye karar verdik. Belediye hizmetlerinin vatandaşlarımıza daha verimli sunulabilmek, günlük hayatta mahallelinin yaşadığı sıkıntıları çözmek ve yol haritamızı belirlemek için kıymetli Kuruçeşme halkının görüşlerini soracağız. Her zaman olduğu gibi halkımızın görüşü bizim için en önemlisi. Çıkacak anket sonucuna göre Kuruçeşme’de yeni bir planlama yapabiliriz” dedi.

YORUM ALANI