DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Esra Söğüt, toplu sünnet programı düzenledi

Son Güncelleme :

12 Ağustos 2022 - 16:29

/ kez okundu.
Esra Söğüt, toplu sünnet programı düzenledi

Körfez Esentepe Mahallesi’nde bulunan Esentepe Kıl Çadırı’nda kadınlara yönelik yaptığı bir birinden güzel organizasyonlarla adından söz ettiren Esra Söğüt ve ekip arkadaşları; yine çok güzel bir organizasyona imza attılar. Yaptıkları organizasyonda toplu sünnet programı gerçekleştirdiler. Gerçekleştirilen toplu sünnet programında; Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Mevlid-i Şerif okutuldu, çocuklar çeşitli eğlencelerle sevindirildi. Körfez Esentepe Kıl Çadırı’nda gerçekleştirilen sünnet programına; sünnet olan çocuklar; çocukların aileleri ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Bu güne özel olarak pasta kesimi gerçekleştirildi; çeşitli ikramlarda bulunuldu.  Esra Söğüt ve ekip arkadaşları tarafından düzenlenen programda, çocuklar doyasıya eğlendiler.  Haftanın iki günü belirli saatler arasında kıl çadırında bir araya gelen kadınlar; yine çok önemli bir organizasyona imza atmış oldular.

ÇOCUKLARA HEDİYE DAĞITILDI

Programı organize eden Esra Söğüt, sünnet ettirilen çocuklara çeşitli hediyeler dağıtarak, çocukların sevinmesini sağladı. Çocuklarla ve ailelerle tek tek ilgilenen Esra Söğüt, ‘Çocukların mutluğuna dokunmak kadar güzel bir şey yok’ dedi. Yapılan toplu sünnet programından, ailelerde çok mutlu olduklarını dile getirerek Esra Söğüt ve ekip arkadaşlarına teşekkür ettiklerini belirttiler. Yapılan organizasyona katılım sağlayan konuklara ise, çeşitli ikramlarda bulunuldu.

KADINLARLA HİZMETE DEVAM

Programın organizatörü ve Esentepe Kıl Çadırı Sorumlusu Esra Söğüt,  sosyal sorumluluk projesi kapsamında bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da programlar yapacaklarını belirterek, “ Bu gün toplu sünnet programı düzenleyerek; ailelerimizi ve çocuklarımızı sevindirdik. Çok mutluyum. Bu programda bizlere destek olan Opr. Dr. Ufuk Şener Bey’e, kendisine ait aracı ile çocuklarımızı gezdiren Adnan Ançaza Bey’e ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kadınlarımızın daha birlikte hizmet etmelerini sağlama adına; biz hizmet etmekten vaz geçmeyeceğiz. Kadınlarımızı, kıl çadırında bir araya getirerek; hem birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlıyoruz; hem de önemli programlar düzenleyerek; topluma ve kadınlarımıza verimli olmaya çalışıyoruz.  Aşure etkinliğimiz olacak; bilgilendirici etkinlilerimize devam edeceğiz.”dedi.

YORUM ALANI