DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Fatih Erbakan adaylar ve teşkilat ile buluştu: Flaş mesajlar

Son Güncelleme :

01 Mart 2024 - 23:11

/ kez okundu.
Fatih Erbakan adaylar ve teşkilat ile buluştu: Flaş mesajlar

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, İzmit’te esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra teşkilat yöneticileri ve belediye başkan adayları ile Antikkapı’da bir araya geldi.

 

Antikkapı’daki toplantıya Genel Başkan Fatih Erbakan, Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Doğan Aydal, ilçe belediye başkan adayları, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve partililer katıldı.

 

 

HODRİ MEYDAN

 

Yeniden Refah Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan Aydal yaptığı konuşmada, ‘Bize sordular. Kocaeli’de nasıl bir hazırlığının var diye. Kocaeli’ye gelmeden önce bir heyeti tüm ilçelere göndererek ilçelerdeki en önemli şikayet maddeleri nedir? Biz ne yapabilirizi araştırdık. Sonunda Biz Kocaeli’yi biliyoruz kitapçığını yayınladık. Biz Kocaeli’yi biliyoruz. Hangi aday hangi televizyonda arzu ederse  HODRİ MEYDAN  diyoruz. Bana inanın. 94’ü yaşamış biri olarak söylüyorum. 94’ten daha iyiyiz. Yer gök Yeniden Refah diyor. 1 Nisan’da belediye başkanına 1 Nisan şakası yapacağız.’

 

 

AHLAKLI BELEDİYECİLİK

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan yaptığı konuşmada, ‘Ahlaklı belediyecilik, belediye başkanlığı makamını ticaret makamı olarak değil, ibadet makamı olarak gören belediyeciliktir. Nesline sahip çık şehrine sahip çık. Uyuşturucu ve LGBT saplantısına karşı gençlerimizi, çocuklarımızı koruyacağız. LGBT derneklerini gelir gelmez kapatacağız. Vatandaşlarımıza faiz ödemeden kira öder gibi konut sahibi yapacağız. Evini kendisi yapmak isteyen vatandaşa uygun şekilde arsa temini sağlanacaktır. Önce kazanacağımıza kendimiz inanacağız dedi. 1 Nisan’dan itibaren başkanlık görevine başlayacak adaylarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılar diliyorum.

 

Programın sonunda belediye başkan adayları tek tek sahneye çağrıldı ve Genel Başkan Fatih Erbakan ile fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

HABER MERKEZİ

 

 

YORUM ALANI