DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Fatma Kanat Ne Dedi?

Son Güncelleme :

01 Nisan 2018 - 17:14

/ kez okundu.
Fatma Kanat Ne Dedi?

Kocaeli’de emlakçılar hediye iddiasını konuşuyor. Ahmet Pekin’in yönetiminden istifa eden Abdurrahman Yazıcı sessiz kalırken, Fatma Kanat, böyle bir şey varsa tasvip etmiyorum dedi.

Kocaeli Emlakçılar Odası ile ilgili konuşulan hediye iddiası karşısında Başkan Alpay Hacıoğlu’nun suskunluğu devam ediyor. Ahmet Pekin’in başkanlığı döneminde yönetimde bulunmasına rağmen yanlışlar karşısında yönetimden istifa eden Abdurrahman Yazıcı’nın ciddi iddia karşısında yorum yapmaması herkesi şaşırtıyor. Pekin’in yönetiminden yanlışla olmam diyerek istifa ettiği ileri sürülen Yazıcı’nın hediye iddiası karşısındaki sessizliğine emlakçılar kulisinde değişik yorumlar yapılmaya başladı.

Başkan Alpay Hacıoğlu ekibinde yaşanan hediye iddiası emlakçıların 1. gündemi oldu. Bir emlakçıyla sohbet ettiğinizde bu hediye iddiasını duyabilirsiniz. Alpay Hacıoğlu’nun susmasından daha çok Abdurrahman Yazıcı’nın iddia karşısında suskunluğu manidar karşılanıyor. Ahmet Pekin tarafından ayrılarak Hacıoğlu tarafına geçen Abdurrahman Yazıcı ve onunla birlikte hareket eden Hakan Uzun’un iddia karşısında söyleyecek sözü yok mu?

FATMA KANAT NE DEDİ?

Kocaeli Emlakçılar Odası Yönetimi’nde yer alan Fatma Kanat’ı röportaj yapam konusunda aradık. Kendisi şahsa indirgemeyip, oda yönetimi olarak röporta yapabiliriz dedi. Bu konu konuşulurken, satır arasında hediye iddiasına değindik. Alpay Hacıoğlu’na büyük destek veren Fatma Kanat, bu iddia doğru ise bu olayı tasvip etmiyorum dedi.

YORUM ALANI