Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Flaş Sözler; Hayrola Erken Seçim mi Var?

Flaş Sözler; Hayrola Erken Seçim mi Var?
59 views
05 Ağustos 2019 - 20:24

Cumhuriyet Halk Partisi Sözcüsü Faik Öztırak düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Erken seçime ilişkin bir soruya yanıt veren Öztırak, “iz bir erken seçim peşinde değiliz. Öyle görüyoruz ki iktidar telaş içinde. İktidar kartı sallamaya çalışıyor. Bir şey yapacaksanız yaparsınız. Bunun iki amacı olabilir. Ya partisi dağılıyor, bir arada tutabilmek için bu kartı oynadı. Ya da yürütemeyeceğini anladı. Ekonomide milletin taleplerine cevap verebilme noktasından uzaklaştı. Başka argümanları kullanıyor” dedi.

HAYROLA SEÇİM Mİ VAR?

Mecvut veriler rahatlamak için erken olduğunu gösteriyor. Hem damat hem kayınpeder reklamlara geçmiş. Dişe dokunur hangi tedbirleri aldınız da rahatlama bekliyorsunuz? Önerdiğimiz 13 maddeden hangisini hayata getirdiniz.

Milletin çocukları işsiz, bunlar haber olunca tehdit ve hakaretler başlıyor. Milletimizin en güzel cevabı sandıkta verdiğini son seçimde gösterdi.

Erdoğan’ın 2023 hedefi ülkeyi yönetememesi nedeniyle hayal olmasından genel başkanımızın millete anlatmasından rahatsız olmuş.

Biz yalana karşı hakikat ile mücadele etmeye devam edeceğiz. Plan dokümanında Erdoğan’ın imzası var. 2013’te kişi başına düşen gelir 12 bin 480 dolar mıydı değil miydi? 2023’te kişi başına gelir 4 dolar artacakmış. Bunun neresine başarı diyeceğiz? Türkiye’yi ilk 20 ekonomi arasından düşecek noktaya getirdiler. ‘Dış güçler yaptı’ diye bağırmaya başlıyorlar.

Bu devran böyle dönmez. Milletimizin kendinden kopanlara sandıkta verdiği cevabı gördük.

Ekonomide sıkışınca Fırat’ın doğusuna operasyon mesajı verdiler. Hayrola, ufukta seçim mi var? Milletimizin güvenliği her şekilde tedbir altına alınmalıdır.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI