DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News
Tek Kocaeli

Gelen Gideni Aratacak Mı?

Son Güncelleme :

23 Mart 2018 - 18:23

/ kez okundu.
Gelen Gideni Aratacak Mı?

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda sular durulacak mı? Kocaeli Emlakçılar Odası kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor ve emlakçıların kulisinde bu soru soruluyor. Gelen gideni aratacak mı? Kocaeli Emlakçılar Odası Kongresi bitti. Yeni başkan seçildi ancak iddialar kesilmedi.

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda üyeler değişim dedi ve mevcut Başkan Ahmet Pekin kaybetti. Başkanlığa Alpay Hacıoğlu getirildi. Emlak sektöründe şimdi herkes aynı soruyu soruyor. Gelen gideni aratacak mı?

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, ilk kongrede Pekin’in listesinde yer alan Abdurrahman Yazıcı ile birlikte hareket ederek yola çıkmıştı. Seçimden zaferle ayrılan Alpay Hacıoğlu’nun kongre sürecinde konuştuğu pek çok konu olduğu herkesin dilinde. Hacıoğlu’nun emlak sektör ve odaya üye olan emlakçılar için söylediklerini yapıp yapmayacağını göreceğiz.

EMLAKÇILAR BUNU KONUŞUYOR

Ancak emlakçıların kulisinde bugünlerde seçimden hemen sonra İzmit İlçe Kaymakamlığı bölgesinde yaşanan bir olay konuşuluyor. İddialara göre; emlak ofisinde buluşan Alpay Hacıoğlu taraftarlarının ofise gelen bir hediye ile mutlu oldukları konuşuluyor. Seçimin hemen sonrasında, seçim zaferini gölgede bırakan bu hediye neydi? Emlakçılar konuşmaya başladı.

PEKİN VE HACIOĞLU KAYBETTİ, ABDURRAHMAN YAZICI HEP KAZANDI

Emlakçılar arasında konuşulan bir ayrıntı var ki; gerçeği yansıtıyor. Kocaeli Emlakçılar Odası’nın ilk başkanı Ahmet Pekin’in listesinde kim vardı? Emlakçıların cevabı Abdurrahman Yazıcı. Peki yine soruyorlar. Alpay Hacıoğlu’nun listesinde kim var? Cevabı yine Abdurrahman Yazıcı. Bir seçimde Ahmet Pekin kaybetmiş, bir seçimde Alpay Hacıoğlu kaybetmiş. Ama Abdurrahman Yazıcı, hep kazanmış, hiç kaybetmemiş. Emlakçıların dillendirdiği bu konu gerçek değil mi?

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda yeni dönem başladı. Ancak iddialar şehrin çeşitli noktalarında konuşulmaya devam ediyor. Mezartaşı ve pek çok konu kulaktan kulağa konuşuluyor. Sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

YORUM ALANI