Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem

Genç Parti 5. Olağan Büyük Kongresi Yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Büyük Kongresi Yapıldı
314 views
06 Temmuz 2020 - 0:22

Genç Parti Kocaeli İl başkanı İbrahim ALTINOĞLU” Ankara’ da yapılan 5.Olağan Büyük Kongre ile Genç Partinin yeniden Türk siyasi hayatında var olduğunu ve bu gerçekleşen kongre ile ayak seslerini de bütün dünyaya duyurduğunu söyledi.

Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim ALTINOĞLU ” 2 Temmuz 2020 tarihinde Ankara’da 5. Olağan Kongremizi 50 il Teşkilatımızdan gelen büyük kongre delegelerimiz ile gerçekleştirdik. Partinin kurucu genel başkanı olan Cem Uzan, kongreye telekonferansla katılarak 2020 seçim manifestomuzu sundu. Kongrede Cem Uzan’ın kardeşi Murat Hakan Uzan yeni genel başkanımız oldu” dedi.

Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim ALTINOĞLU  “Yapılan 5. Olağan kongre ile Partisinin erken veya zamanında yapılacak genel seçimlere yeniden girme hakkı kazandığını, bu nedenle Türk Halkına da seçim manifestolarını yayımlandıklarını” söyledi.

CEM UZAN’DAN FLAŞ VAADLER

2020 manifestosu ile seçim vaatlerini sunan Cem UZAN ” iktidarımızda Türkiye’nin ikinci büyük borsası Diyarbakır’a kurulacak. Sınır bölgelerinde kimseye kaçakçı denmeyecek sınır ticareti için serbest bölgeler kurulacak.18 yaşın altındaki kimse Anne-Baba izni olsa bile evlenemeyecek. Boşanmak isteyen kadın 6 ay içerisinde boşanabilecek ve  bu kadınlar 2 yıl boyuncada işsizlik parası alacak. Nasıl Amerika’nın Las Vegas’ı varsa Türkiye’nin de böyle bir turizm merkezi olacak. Buraya milyonlarca turist gelecek ve milyarlarca dolar Türkiye’ye akması sağlanacak. Kripto para önümüzdeki yılların para birimidir. İzmir’de Kripto Para Borsası kurulacak Avrupa’da Kripto Para’nın merkezi İzmir olacak. Türkiye’nin Yapay zekâ merkezleri kurulacak bu iller Eskişehir, Tekirdağ ve Samsun olacak. Adalet yok! Genel af şart. Çocuk ve Kadın’a karşı işlenen taciz suçlarından mahkûm olanlar, cinayet ve cinayete teşebbüs sebebiyle mahkum kimse asla af kapsamında olmayacak. Vatandaşımız Zenginliği tadacak. Nasıl mı? Türkiye soyulmazsa zaten zengin bir ülke!
İşsizlik maaşı, emeklilik maaşı ve asgari ücret EURO’ ya endeksli olacak ve 3 ayda bir otomatik kur ayarlamasından geçecek. Almanya ve Fransa ile mevcut olan ekonomik bağlar en üst seviyeye çıkarılacak. Türkiye’deki tüm futbol müsabakaları televizyondan ŞİFRESİZ olarak yayınlanacak. Gençlik Projesi: Türkiye Varlık Fonu, İstanbul Borsası’nda halka açılacak  70 Milyar Euro değerindeki hisselerin %45’i, 18-40 yaş arasındaki tüm Gençlerimize bedelsiz olarak verilecektir” diyerek seçim çalışmalarımızdan bazı başlıkları sundu..Partimizin yeni genel başkanı Murat Hakan UZAN ise ” Kollarımızı sıvıyoruz Başkanımız Cem UZAN’ı devletimzin başına oturtacağız dedi.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI

HABER İHBAR