DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Gölde jetski faciası

Son Güncelleme :

23 Haziran 2024 - 21:10

/ kez okundu.
Gölde jetski faciası

Bursa’da İznik Gölünde serinlemek için jetskiyle gezintiye çıkan genç kız, erkek arkadaşının arkasından düşerek sulara gömüldü. 25 yaşındaki kızı arama çalışmaları sürüyor.

 

Bursa’nın İznik Gölünde serinlemek için gelen genç kız, erkek arkadaşıyla birlikte jetskiye binmek istedi. Bindikleri jetskiyle birlikte tur atmaya başlayan gençlerden 25 yaşındaki kız, dengesini kaybederek suya düştü. Bir anda ne olduğunu anlayamayan erkek arkadaşı durup geri baktığında kız arkadaşını suyun üzerinde göremedi. Ne olduğuna anlam veremeyen genç, durumu sahildeki güvenlik ekiplerine bildirdi.

 

 

Cankurtaran ve arama kurtarma ekipleri seferber oldu. Kızın düştüğü yerde arama çalışmaları devam ederken, kızın arkadaşları ne yapacaklarını şaşırdı.

 

 

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

 

 

Bursa’da İznik Gölü’nde jet skiyle gezintiye çıkan genç kız, düşerek sulara gömüldü. 25 yaşındaki kızı bulan jandarma ekipleri suya atladı. Ekipler sudan çıkardıkları genç kızı hayata döndürmek için dakikalarca kalp masajı yapsa da kurtaramadı.

 

 

Bursa’nın İznik Gölü’nde serinlemek için gelen Kübra Özdemir, erkek arkadaşıyla birlikte jetskiye binmek istedi. Bindikleri jetskiyle birlikte tur atmaya başlayan gençlerden 25 yaşındaki kız, dengesini kaybederek suya düştü. Bir anda ne olduğunu anlayamayan erkek arkadaşı durup geri baktığında kız arkadaşını suyun üzerinde göremedi. Ne olduğuna anlam veremeyen genç, durumu sahildeki güvenlik ekiplerine bildirdi.

 

 

 

Cankurtaran ve arama kurtarma ekipleri seferber oldu. Özdemir’in düştüğü yerde arama çalışmaları başlatan ekipler, genç kızı görünce hemen suya atladı. Sudan çıkarılan genç kızı hayata döndürmek için seferber olan ekiplerin mücadelesi kameraya yansıdı. Hastaneye kaldırılan Özdemir tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

 

 

 

KAYNAK:İHA

YORUM ALANI