DOLAR
EURO
GRAM ALTIN
ÇEYREK A.
BITCOIN
ÜYE PANELİ
SON DAKİKA
hava
Google News

Hacıoğlu Tamam Demiş, Yapmamış

Son Güncelleme :

05 Nisan 2018 - 20:03

/ kez okundu.
Hacıoğlu Tamam Demiş, Yapmamış

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu seçim öncesi tamam demişi, seçim bitti kazandıktan sonra hayır demiş.

Kocaeli Emlakçılar Odası’nda başkanvekili sessiz sedasız belli oldu ve Ertan Karataş başkanvekili oldu. Kocaeli Emlakçılar Odası Kongresi öncesinde Alpay Hacıoğlu, Abdurrahman Yazıcı ve Fatma Kanat’ın da olduğu bir grup görüşme yapmış, Başkanvekilliği konusunda Fatma Kanat üzerinde anlaşma sağlanmıştı.

Kocaeli Emakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, emlakçıların yüksek sesle konuştuğu iddialara göre, bu fikirbirliğine uymadı ve Ertan Karataş’ı yaptı. Hacıoğlu’nun 1+3 formulünü gündeme getirerek; 1 yıl Ertan Karataş yapsın, diğer 3 yıl Fatma Kanat olsun teklifiyle Ertan Karataş isminin yapılmasında, daha önce anlaştığı isimleri ikna ettiği ileri sürülüyor.

Kocaeli emlakçıları çok hareketli. Başkan Alpay Hacıoğlu’nun Ertan Karatş’ın başkanvekilliğinde 1 yılı dolduğunda da görevine devam ettireceği ve Fatma Kanat’ın 3 yıllık başkanvekilliği formulünü es geçeceği iddia ediliyor.

Hacıoğlu, seçim öncesinde yapılan fikirbirliğine uymadı. Bakalım 2. kez verdiği 3 yıllık Fatma Kanat formulüne uyacak mı? Bakalım hep birlikte göreceğiz.

YORUM ALANI